[Naprawiony] podwójne zasilania z inkantacji , + powiększony ekwipunek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20887
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20887

Guest
co się stało , na chwilę pokazała się informacja o zasilaniu , podwójnym , i do powiększonego ekwipunku ,ale u mnie nie dziala , czy u was to zadziałało , informacja była , że 23.10.2017 , od 10 00, można doładowywać
 

DeletedUser19924

Guest
Był błąd. Wszystko ruszyło o 11.

Osoby, którym nie podwoiło mają mieć dodane w terminie późniejszym te drugie bonusy do powiększonego ekwipunku.
 

DeletedUser19924

Guest
Wszyscy dostawali taką odpowiedź z supportu:
Witaj XXXXXX,

dziękuję za kontakt z obsługą gry.

Błąd został naprawiony o godzinie 11 i bonusy są już przyznawane podwójnie. W tym momencie technicy skupiają się na tym w jaki sposób przyznać Graczom brakujące bonusy, choć niestety może to trochę potrwać. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

W razie dalszych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie
Shannqa, Co-Community Manager
Grepolis Team
 

DeletedUser5

Guest
W tym momencie czekamy na informację od techników czy uda im się stworzyć skrypt, który automatycznie doda brakujące bonusy. Jeśli nie, to będziemy je dodawać ręcznie, co niestety może trochę potrwać. Będziemy się jednak starać, by wszyscy jak najszybciej otrzymali swoje nagrody.
 

DeletedUser20887

Guest
niestety ale u mnie nadal nie działa , nie dodaje do powiększonego ekwipunku , podstawowy mam zapełniony , , i jak chcę schować to mi wyskakuje ,że muszę odblokować sobie podstawowe okienka za złotko
proszę o odpowiedż , może coś żle robię
 

DeletedUser5

Guest
paulisiek, posiadasz konta na wielu światach, czy możesz napisać na którym świecie bonusy były tworzone po godzinie 11 (gdy błąd został naprawiony)? Sprawdzę jak to u ciebie wygląda.

Ogólnie zasada jest taka, że w momencie, gdy wybierzesz składniki w oknie wydarzenia i klikniesz przycisk "Wyczaruj", dodatkowy bonus jest od razu automatycznie dodawany do powiększonego ekwipunku. Nie potrzebujesz do tego wolnego miejsca w zwykłym ekwipunku. Z kolei zwykły bonus (nie dodatkowy z dzisiejszej oferty) pozostaje w oknie wydarzenia do czasu, aż go użyjesz lub dodasz do zwykłego ekwipunku. Do tego już konieczne jest wolne miejsce w ekwipunku - jeśli go nie posiadasz, możesz wykupić je za złoto lub zużyć jeden z bonusów, który masz w ekwipunku. Przetestowałam to właśnie na moim koncie i działa poprawne, ale w razie czego mogę sprawdzić czy nie ma u ciebie żadnego problemu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20887

Guest
już dodaje , ale parę nie dodało, wiem , już to kiedyś przerabiałam jak to powinno działąć
 

DeletedUser20887

Guest
na pewno nie dodało , na Achillesie , i to dwa razy , na innych w tej chwili nie pamiętam , ,
 

DeletedUser5

Guest
paulisiek, na Achillesie widzę, że stworzyłaś 3 bonusy po godzinie 13. Zwykły bonusy zostały aktywowane w miastach, natomiast dodatkowe automatycznie dodane do powiększonego ekwipunku.

Wcześniej bonusy tworzyłaś przed 11, kiedy jeszcze występował błąd i dodatkowe bonusy nie były przyznawane. Jak wspomniałam, czekamy jeszcze na informację od techników w jaki sposób będziemy dodawać te brakujące bonusy, na razie żaden gracz ich jeszcze nie uzyskał.

Jeśli piszesz o tym, że nie dostałaś dodatkowych bonusów, które tworzyłaś po godzinie 13, napisz proszę zgłoszenie do obsługi, tam będę mogła ci podać szczegółowe informacje kiedy i jakie bonusy zostały dodane, na forum niestety nie mogę opisać jakie dokładnie akcje odbyły się na twoim koncie ;)
 

DeletedUser27702

Guest
Witam, ja mam ten sam problem ale na dwóch światach tzn na Rizini i na Tebach...co dziwne bo na Zakintosie mi podwaja...
 

DeletedUser19924

Guest
Ale, że dzisiaj chcesz, aby Ci podwajało? Przecież to wczoraj było...
 

DeletedUser27702

Guest
a na obu pozostałych światach używam bonusów codziennie i nic...
 

DeletedUser19924

Guest
Dzisiaj, ale pewnie przed 10? Bonusy były podwajane między 11:00 wczoraj a 10:00 dzisiaj (miało być 24h, przez błąd uciekła jedna godzina, a podwajanie nie zostało przedłużone...wyszło 23h).

Chyba, że na różnych światach podwajanie odbyło się w innych terminach, ale nie chce mi się w to wierzyć?!

PS: A może na Zakintosie po prostu dodało Ci już do powiększonego ekwipunku bonusy z wczoraj?!
 

DeletedUser5

Guest
Tak, podwajanie trwało dzisiaj do 10. Bonusy wczorajsze jeszcze nie zostały dodane do waszych ekwipunków, planowo ma się to odbyć dzisiaj.
 

DeletedUser27702

Guest
Tak jak pisałam, na Rizini i Tebach codziennie je klikam bo nie powiem ale się przydają :)
Dziś rano też je na wszystkich światach uruchomiłam ale tylko Zakintos mi podwoił....tyle że tam wczoraj bonusów nie używałam...musi być jakiś błąd...bo tylko na Zakintos mam podwójny ekwipunek...a na reszcie nie ;/
 

DeletedUser5

Guest
Zielona nimfa, omówimy tę sprawę w zgłoszeniu do obsługi gry, które stworzyłaś :)

Przed chwilą został uruchomiony skrypt dodający dodatkowe bonusy, które wytworzyliście wczoraj pomiędzy 10 a 11. Należy odświeżyć stronę, aby je zobaczyć w powiększonym ekwipunku.
 

DeletedUser19924

Guest
Ale podwajało przy ich wyczarowywaniu, a nie używaniu...przy używaniu tylko z Demokrytem może podwoić.
 

DeletedUser27702

Guest
Wiem o Demokrycie
smiley_emoticons_lol.gif

Już wszystko wyjaśnione z supportem...aż mi głupio bo jak blondynce
smiley_emoticons_biggrin.gif
ale trafiłam na przesympatyczną osobę :)
 
Do góry