Podziękowania

DeletedUser

Guest
Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę.

Pozdrawiam
Tamtal
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Podziękowania

Również dziękuję za grę, było miło lecz całe szczęście już się skończyło:D
(Zakończenia świata u mnie nastąpiło pod innym nickiem niż ten na forum więc można nie kojarzyć ale i tak dziękuję:D)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Podziękowania

Ja nie dotrwałem do końca:c Ale cieszę się, że moje MIS (a dokładniej IS) wybudowało na koneic wszystkie cudeńka:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podziękowania

błąd ;)
zakończyło grę z 6 cudami ;)
odebraliśmy im jeden :D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Podziękowania

Yhm, miałem złe info:p
Zakładam, że ty byłeś w tym sojuszu, który wygrał świat. W takim razie oni odebrali wam 4 a dopiero potem odbiliście 1 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podziękowania

pwoiem tak.
z mojego punkty wyglądało to tak.
AO wygrało swiat 4/7 jadostałem to konto patrze a tam gracze konczą i pusto nikt nie gra,przejeli 4 cudaki i wykorzystali nasze złe momenty które były z powodu radosci z wygrania,troche się wpieniłem i wraz z Radą zapędziłem nas do gry niestety było za późno i MIS miało 7/7.
ale jak zorganizowałem akcje to odbiliśmy im 1 wiochę :)
i nie zakończyli z 7/7 tylko 6/7 :p
wiec uważam i nie tylko ja że AO wygrało świat,ale szacun dla rywali ma wielki bo z nami rywalizować to było coś i wykorzystujac nasz kryzys jeszcze wybudowali cudy ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Podziękowania

Muszę Cię zmartwić bo MIS wygrało świat na co dowór jest tutaj:) Na końcu Sempersi i wszystkie okoliczne soje poszły do MIS, zrobili 7 cudów i mają koronkę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podziękowania

widzę że kolega mało doswiadczony w grepo :)
Cytat z Wiki Grepolis :)
Warunki zwycięstwa
Jeżeli jeden sojusz wybuduje do 10 poziomu cztery z siedmiu cudów, wygra dany świat. Gracze, którzy spełnią pewne kryteria, będą mogli także zagrać na Świecie Bohaterów. Możliwa będzie jednoczesna gra zarówno na zwykłym, jak i bohaterskim serwerze (ten jednak, będzie posiadać specjalną konfigurację i ekskluzywne funkcje). Wygranie świata zapewni zwycięzcom z danego serwera dodatkowo możliwość korzystania z pewnych przywilejów w Świecie Bohaterów.

http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Cud_%C5%9Bwiata

na przyszłość jak czegoś nie wiesz to się spytaj :)
w linku w którym podałeś jest dowód,ale dowód na to ze AO wygrało.
czemu tak jest w tej grze?
ponieważ korone na jednym swiecie moze zdobyć full sojuszy,ale wybudować 4/7 cudaków i za to wygrać swiat moze tylko 1 sojusz,i tylko ten sojusz wygrawa a zarazem jest w komnacie chwały ;)

tutaj kolejny dowód ;)
ZDOBYWCA ŚWIATA
===ANIELSKIE ORŁY===
adam0105adamirlandiaadams000aeuronAfroUSAakolitekAladosallah08ana1990andrzej-bydgoszczAndrzejus102AshalmaviabbarrBezimienny700BóbrZagładybodzio67Braterbratkubycieniu19cinki-haosdomidiDominoSdrago137dr Michałedi199822EjijEllekoElunaEndriu92EvanlynfloszunioGenzerykgermanie09Ghost Ridersgrzoguladuzyhonoriuszhoplitaninhr.golob1Illumijagoda1962jarwawa1978Jasiek27jocker986John LucasjuccchassJuliusz Vkamil.grabowski60kamilus1998rekKayenkeKlementynka931 Klosmajster Konrad7743 Kristek26 krizo krzyzak155 kulfon88 ŁASICA2004 Los05 lukoil 1 maciej3011 magazynio margedlek marsjaninek12 marta18-15 mateusz n matrix4935 Maxiorg mg1958 Midgard Miraculeux mzb95 Neana neo19 Nicramrgw NiSz onayona paauul pafcik penterek peter1411 Piotr801 PONIK Promachos Prontus pumski Pylas radosny13 Reevo Rogerbest romsob rsbialy rycerz1334 saba64 Setr SKINOLEK88 SknerusMck slidee1910 snow14 solarsia suchy248 szelma2 szkot30 szpeflik2 tadeusz1959 Tissot Tomeisi tomekw123 tomii70 tudesky turencjo vimax whatever1978 Wit23 wloczykij1980 xamp xlukbor yomako5 zbyszko31 Zed78
 
Do góry