[Ulepszenie] Podziękowanie postu na forum sojuszu

Czy chcielibyście, żeby dodali tą funkcję?

  • Tak

    Głosy: 7 50,0%
  • Nie

    Głosy: 4 28,6%
  • Obojętne

    Głosy: 3 21,4%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser25578

Guest
Witam. Chciałbym zaproponować aby na forum sojuszu dać możliwość podziękowania za post. Byłoby to bardzo przydatne na przykład w selekcjach. O wiele łatwiej spojrzeć kto podziękował niż przedzierać się przez dziesiątki postów.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podziękowanie postu na forum sojuszu

Możesz bardziej rozwinąć ten pomysł? W jaki sposób te podziękowania za post mielibyśmy dawać i w jaki sposób byłoby to potrzebne w selekcjach? Nie bardzo rozumiem, o co Tobie chodzi tutaj...
 

DeletedUser25578

Guest
Odp: Podziękowanie postu na forum sojuszu

Chodzi mi o takie coś jak jest w plemionach. Przycisk na dole postu. A co do selekcji to w początkowej fazie często jest tak że jak zbierasz dopiero nowych ludzi do sojuszu to mogą zdarzyć się osoby nie czytające forum sojuszu. Łatwiej je tak znaleźć i wyeliminować bądź nakłaniać je do czytania. Wiadomo wtedy, które osoby nie czytają.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podziękowanie postu na forum sojuszu

Nie gram w plemiona i niestety nie mam porównania...a co do samej selekcji, to wiem o co Ci chodzi. Wracając do tematu, to kto miałby naciskać taki przycisk i przy czyich postach? Jak na podstawie tego chcesz sprawdzić, kto jest aktywny?


PS: Można nie napisać praktycznie żadnego słowa przez cały świat na forum, a być jednym z najlepszych graczy w sojuszu...tutaj nie ma jakiegoś wyznacznika pod tym względem. A ludzie te fora przeglądają praktycznie wszyscy, o ile są zrobione w miarę rozsądnie...walnie Ci założyciel "tysiąc" zakładek i w nich mnóstwo tematów, to potem się tego czytać nie da, a ludzie nie rozumieją, że im skromniej na forum, tym więcej osób tam zagląda i jest na bieżąco.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Podziękowanie postu na forum sojuszu

Tutaj nie ma co polemizować. Funkcja ta byłaby na pewno przydatna.
 

DeletedUser25578

Guest
Odp: Podziękowanie postu na forum sojuszu

Nie gram w plemiona i niestety nie mam porównania...a co do samej selekcji, to wiem o co Ci chodzi. Wracając do tematu, to kto miałby naciskać taki przycisk i przy czyich postach? Jak na podstawie tego chcesz sprawdzić, kto jest aktywny?


PS: Można nie napisać praktycznie żadnego słowa przez cały świat na forum, a być jednym z najlepszych graczy w sojuszu...tutaj nie ma jakiegoś wyznacznika pod tym względem. A ludzie te fora przeglądają praktycznie wszyscy, o ile są zrobione w miarę rozsądnie...walnie Ci założyciel "tysiąc" zakładek i w nich mnóstwo tematów, to potem się tego czytać nie da, a ludzie nie rozumieją, że im skromniej na forum, tym więcej osób tam zagląda i jest na bieżąco.

Miałoby to działać na takiej zasadzie, po naciśnięciu przycisku który byłby np. w lewym dolnym rogu, robiłby się tak jakby spojler, który można rozwinąć. Po naciśnięciu "Rozwiń" widzisz nick gracza (w bb-code) i w nawiasie dokładną datę i godzinę kliknięcia w przycisk "Podziękuj".

Co do post scriptum, można nie czytać całego forum, takie jak bar itp, ale wypada czytać dział z pomocą militarną, akcjami ofensywnymi i jakimiś ogłoszeniami sojuszu. To nie jest wiele, a lepiej napisać na forum (bo przecież od czegoś ono jest) niż zaśmiecać wszystkim skrzynkę odbiorczą pisząc co chwilę wiadomości grupowe. Każdy członek zespołu powinien coś ze sobą wnosić, a wejście na forum i przeczytanie tych co ważniejszych zakładek to nie jest wielkie poświęcenie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podziękowanie postu na forum sojuszu

Czyli co? Miałbym "dziękować" każdemu, kto napisze post? I tak przy każdym poście, aby sprawdzić, czy jestem aktywny? Przecież to jest nierealne i jak dla mnie całkowicie zbyteczne. Założyciele i liderzy sojuszu widzą kto jest aktywny i świeci się na zielono, a kto jest mniej aktywny i jest żółty. Do tego po punktach walki widać, kto się udziela w pomocy.

U mnie w sojuszu jest zwyczaj, że po zakończeniu każdego buntu, osoba u której był bunt wypisuje podziękowania (wszystko można zrobić kilkoma kliknięciami poprzez skrypt). Moderatorzy przenoszą przed usunięciem tematu podziękowania do specjalnego tematu (który jest zamknięty, aby nikt tam nic nie dodawał bezsensownie i mieszał). Przy pomocy innego skryptu można sobie zliczyć aktywność każdej osoby w obronie.

Pomoc w ataku trudniej ogarnąć, bo czasem nie da rady wrzucić wszystkich rapków na forum (ktoś jest na mobliu, czy nie ma zbytnio czasu), ale w sojuszu są osoby, które sprawdzają dokładnie po statystykach, czy te punkty walki rosną, czy też stoją w miejscu.

Także lepiej skupić się na porządnym prowadzeniu sojuszu, a nie wprowadzać takie "cudownej" rozwiązania.
 
Do góry