[Dobry] Podział obowiązków w Teamie Grepolis

Status
Zamknięty.
Odp: Podział obowiązków w Teamie Grepolis

brakuje tylko jednej funkcji w tym waszym teamie :), mianowicie ktoś kto was będzie sprawdzał i oceniał. Jak by co to ja się piszę na takie stanowisko. Dodam, że będę sprawiedliwy i surowy przy każdym błędzie.

Plus macie, że nie jestem z otoczenia Plemion a wiec można wykluczyć kumplostwo :)
Pomijając Olimpiuszy, którzy zajmują się kontrolą pracy członków teamu, jest także Lead Community Manager, który nadzoruje wszystkie wersje językowe i jest naszym bezpośrednim przełożonym. Mogliście go zobaczyć w videocaście lub na devblogu :) Nie należy on jednak do teamu polskiej wersji Grepolis, stoi nad nami, więc nie został tu wyszczególniony.

a to co innego, nie wiedziałem, że ta funkcja już jest zajęta w takim wypadku porozmawiam sobie z jegomościem.

No to może być kierownik byle mógł ich wylać z roboty
heheh od razy wszystkich się pozbyłbyś?:D Czy nad kimś byś się może zlitował?:D

A skoro nad Wami ktoś jest to jaką tu rolę pełni w takim razie Aphortide(chyba dobrze nick napisany:))?

A skoro nad Wami ktoś jest to jaką tu rolę pełni w takim razie Aphortide(chyba dobrze nick napisany:))?
To już wyższy, niegrepolisowy poziom wtajemniczenia, więc nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie co i jak :D Nie zajmuje się już polską wersją Grepo, ale wciąż jest pracownikiem Inno, w związku z czym nadal ma rangę.

Informacje ogólne o podziale obowiązków macie podane.
Raportów dokładnych się nie spodziewajcie. Otrzymują je osoby nadzorujące naszą pracę w Innogames.

Bardzo proszę o zakończenie już tej dyskusji.

Moi drodzy, rzeczywiście trochę zeszliśmy z tematu. Wątek służy do opisu podstawowych funkcji w teamie, a nie do rozmawiania o tym kto i jak wykonuje swoje obowiązki. Jeśli chcielibyście, żeby dodano do FAQ jakieś informacje, dajcie znać w prywatnej wiadomości. Jeśli natomiast macie jakieś zastrzeżenia do pracy teamowiczów, zachęcam do napisania ticketa.

Status
Zamknięty.