Podział raportów na zakładki

  • Rozpoczynający wątek Kropa
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem zakładek w raportach?


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję dodanie kolejnych zakładek w raportach (tak jak zrobiono to dla farmienia zielonych) dla: Boskie moce, Atak, Szpiegowanie, Handel, Wsparcie, Zaproszenia. Nowe raporty sygnalizowane byłyby przez podświetlenie odpowiedniej zakładki na niebiesko.
Wiem, że jest możliwość tworzenia folderów i grupowania raportów w te foldery (sam tak właśnie robię), ale jestem po prostu leniwy :p
 

DeletedUser

Guest
Tak

Jestem za. Jestem równiez leniwy więc to mi pasuje.:)
 

DeletedUser

Guest
nie chce mi sie szukać (jutro to zrobię) bo chyba coś w tym stylu już widziałem (ale nie wiem czy propozycja czy po prostu komentarz). oczywiście na tak.

przy okazji jest to chyba w premium, a jeśli tak to nie przejdzie:)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry Pomysł ! Ale żeby działało to automatycznie :p Oczywiście z funkcją zarządca.

JESTEM NA TAK !

P.S.

@ogrud5000

to że twoje pomysły są BEZNADZIEJNE, nie znaczy że masz negować inne dobre "fochmiszczu"

zaargumentuj dlaczego nie ? bo nie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ogólnie to on po prostu spamuje sam nie wie dlaczego tak napisał...
 

DeletedUser

Guest
ogrud5000 uzasadnij swoją wypowiedź jeśli możesz, jeśli nie to nie zabieraj głosu.
Dla przypomnienia przytoczę Ci punkt 6. regulaminu tego działu forum, mówi on:
Dyskusja w dziale musi być sensowna i poparta argumentami. Surowo zabronione są wypowiedzi typu "jestem za/zgadzam się z powyższym" - do tego służy sonda. Takie posty będą bezwzględnie kasowane i karane ostrzeżeniami.
 

DeletedUser

Guest
No cóż poradzę :p
Widać pomysł trafny skoro nie ja pierwszy o nim pomyślałem :D
Nie zmienia to faktu, że opcja ta byłaby przydatna.
 

DeletedUser

Guest
ale pomyśl ile będzie zakładek . ;^

e tam... na plemionach ładnie to upakowali. tu by zajmowało więcej miejsca, ale warto. zobacz teraz po plądrowaniu: człowiek plądruje 8 wiosek na raz (ze zwiększaniem siły to jest od kilkunastu do kilkudziesięciu raportów na wyspę). teraz ładnie wszystkie na raz kasujesz.
 

DeletedUser

Guest
Wtedy trzeba przeglądać wszystkie zakładki po kolei, aby w innych kategoriach np. "Podgląd miasta" nie pokazywał się obrazek raportu przy "Raporty".
 
Status
Zamknięty.
Do góry