Pojedyncze ataki

  • Rozpoczynający wątek Zumir
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Oceniajcie panowie nupeczka : P Byłbym wdzieczny za porady, a nie coś w stylu: jakie lamerskie wojsko, co za noob, etc :D Gram pierwszy raz, w dodatku wczoraj o 20 koniec ochrony mialem :D

pierwszy:

beztytuugg.jpg


drugi:

beztytuu1us.jpg


Jak do tej pory najwieksze armie z jakimi sie spotkałem. Kawalerią nie atakowałem, mogę powiedziec, ze 80 stoi we wsi. Stwierdziłem, że nie ma sensu, by padało na marne, jak i tak zadnego lupu nie zbierze, a jest droga : P

Mowcie co zle robilem : P

jak chcecie to moge skriny porobic

edit: zaraz jednak wstawie skriny

#mały edit by squnqs ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zumirku, na tym forum raporty z gry nie chodzą ;)
Zrób normalne screeny z ataków i wklej na forum.

Te raporty co publikujesz w grze możesz wykorzystać tylko na forum w grze.
 

DeletedUser

Guest
Już już : P

Nie wiem czy dobrze, czy zle, ale wiem na pewno, ze byloby dużo więcej wojska, bo sobie 26 lipca zaplanowałem na ostrą produkcję wojska, a tu pupa, bo z facebooka jakies wirka pobrałem, co doprowadziłem między innymi do relokacji bądź usunięcia user32.dll, czyli tak zwanej biblioteki głównej, co spowodowało, że tylko tryb awaryjny się włączał, więc musiałem trochę sobie komputerek pomontowac, wiec tylko raz sie zalogowałem wtedy

---------------

ty zamiast edytowac to komentowaniem mógłbys sie zajac ;f Co źle, a co jeszcze bardziej źle ;d


# zumirku edytuj posty ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co miałbyś źle zrobić? Bez szpiega..?
Armie nawet ładne...
Niepotrzebnie chowałeś kawalerię...WIĘCEJ sury byłoby... =]
masz tam lamerów, jeśli to były największe armie =D
 

DeletedUser

Guest
niby jak kolego byłoby więcej sury? kawaleria nie zwiększa produkcji kopalń w rabowanych wioskach. zwiększa ilość MAKSYMALNEGO łupu. tyle że w tych atakch nic by to nie dało. oglądaj uważniej. :)
 

DeletedUser

Guest
niby jak kolego byłoby więcej sury? kawaleria nie zwiększa produkcji kopalń w rabowanych wioskach. zwiększa ilość MAKSYMALNEGO łupu. tyle że w tych atakch nic by to nie dało. oglądaj uważniej. :)

aj...przepraszam ;>
ja z komórki mam tak, że tylko fragment grafiki się załadowuje i ...tyłek, reszty nie widzę =]
...i wiem, że po prostu sama pojemność max łupu by wzrosła, ale...patrz powyżej =D
takie gafy mi się nie raz zdarzają przez ten sprzęt :>
 

DeletedUser

Guest
Ponieważ nie chcę zakładać nowego tematu , dam to tutaj.

Dziś na mojej wyspie skończyła się ochrona i napotkałem się na jeden dobry deff, dlatego wklejam to na forum żebyście ocenili czy dobrego offa zbudowałem w czasie ochrony



teraz powinien być widoczny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pojedyncze ataki

Czas to odświeżyć.:D Wstawiajcie raporty.Ja wkleję swój.Nie mam dużo pkt. wiec wojo nie za duże.

raport.jpg
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Pojedyncze ataki

ognie313.png

316ogni.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pojedyncze ataki

suchy mało ogni,miałem kiedyś 326szt. :)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Pojedyncze ataki

przed wczoraj widziałem raport z 333 ognikami tylko się nie przebiły i szczęście było na -25%
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Pojedyncze ataki

338ogni.PNG
podobno da się więcej ale kosztem portu
 
Do góry