[Omawiane] Pokój

  • Rozpoczynający wątek spartaker
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pokój

Ja tu nowy jestem, to nie wiem, jak było w zeszłym roku:) Kierowałem się ogłoszeniem, które powinno być jasne dla wszystkich i nie powinno pozostawiać niedomówień. Z tego co widzę po sojuszu, to nie tylko ja tak zrozumiałem to ogłoszenie w ten sposób...a to nie powinno tak wyglądać, że po ogłoszeniu jeszcze mam szukać dodatkowych informacji o przerwie świątecznej, czyż nie?!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokój

DonBeker, przypomnę jeszcze raz Wiki, gdzie jest to rozpisane:

Dokładnie tak samo było też i w zeszłym roku.

Mam pytanie a jak wbiłem bunt ale już nie uda puścić się mi kolonizacyjnego statku to bunt przepadnie . Bo może by tak zmienić gdyż sporo wojska straciłem na wbicie tych buntów- to znaczy moje morale do graczy gdzie sadziłem bunt są bardzo niskie i sporo wojska straciłem na to aby taki bunt wbić...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pokój

Jednym słowem masz pecha bo nic nie da się zmienić niestety
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pokój

No niestety, jestem tego świadomy. Mam nadzieję, że po zakończeniu przerwy świątecznej uda się na szybko wbić bunt od nowa i przejąć miasto z rana:)

Tak na przyszłość jednak proszę o bardziej klarowne ogłoszenie!
 
Odp: Pokój

A co z rozbudową miast podczas pokoju? Ostatni punkt ogłoszenia dot pokoju mówi,że rozbudowa będzie blokowana:
Rozbudowa: Blokowana będzie rozbudowa, jeżeli przewidziany czas jej zakończenia przypadnie na czas pokoju, lub jeśli w czasie rozbudowy będzie trwał pokój.
Pytam ponieważ masa PW dochodzi,że mozna budować a kto inny pisze ,że rozbudowy podjete w czasie pokoju zostaną cofnięte...i sam już nie wiem:cool:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pokój

całość należy czytać :)
- Zablokowane będą wszelkie akcje związane z budową cudów:
Surowce: Jeżeli wysłane surowce dotrą na miejsce w czasie pokoju, zostaną zwrócone do miasta, z którego zostały wysłane. Gracz zostanie o tym poinformowany.
Rozbudowa: Blokowana będzie rozbudowa, jeżeli przewidziany czas jej zakończenia przypadnie na czas pokoju, lub jeśli w czasie rozbudowy będzie trwał pokój.
Jest tu mowa o surowcach i rozbudowie cudów, działania takie podejmowane odnośnie miast nie mają tu miejsca, można je normalnie rozbudowywać:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pokój

Proszę bardzo i polecam się na przyszłość :)
 
Odp: Pokój

podłącze się do tematu -po co zakładac nowy jak podobna problematyka- więc tak odpalam misje wyspową -żebym dostał wymuszoną lojalnośc muszę sprowokowac wojska do ataku na moje polis i tutaj wszystko jasne robie to i jak wojska z misji wyspowej docierają do mojego polis to dostaje info że wojska mnie odwiedzają w czasie pokoju no cóż pomyślałem że to błąd i chciałem je jeszcze raz sprowokowac do ataku wtedy pojawił się problem hehe przycisk który to uruchamiał jest szary nie można tego zrobic co z takim fantem zrobic?
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Pokój

nic czekaj 24h na wygaśnięcie misji jak było już to poruszane dzisiaj niemożna zaatakować gracza nawet z misji co prawda misje można atakować;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pokój

Jest to jak dla mnie głupie, bo skoro misje atakować można to czemu one nas nie mogą? przecież to nie jest żaden gracz ani nic z tego tylko misja która ma dać nam korzyść
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokój

W tym roku tak jest a może w, następnym naprawią może to ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pokój

Liczysz na to, że poprawią coś takiego?:) Powinni się tym zająć już dawno temu moim zdaniem by to dopracować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokój

Widze ze ktos poruszyl te temat przed wigilia
ale porusze go po raz kolejny
wprowadzacie ludzi w blad wysylajac klamliwe powiadomienia o czasie pokoju
- 24 godziny przed rozpoczęciem się pokoju nie będzie możliwe wysłanie statku kolonizacyjnego.
dzis chce wyslac kolona 38 godzin przed czasem pokoju i nie moge
zmiencie ten zle sformulowany tekst na nie mozna podbic miasta 24 godziny przed czasem pokoju lub kolon musi wejsc 24 godziny przed czasem pokoju

A odpowiedz administratora w tym temacie byla juz calkiem niepowazna by se szukac szczegolow na wiki, wedlug ciebie kazdy powinien sparwdzac czy komunikat jest prawdziwy czy jak?
a tekst tak samo bylo dokladnie rok temu to juz calkiem jak ktos jest nowy albo nie podbijal miasta rok temu przed czasem pokoju to co
Zawiedziony gracz :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pokój

Zima zaskakuje polskich drogowców, a przerwa świąteczna zaskakuje polski team grepo. To już taka tradycja, obok choineczki i łamania opłateczkiem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pokój

W starym systemie podboju można to jakoś wytłumaczyć, ale przy nowym systemie podboju nie ma to większego sensu...jeśli chodzi o ten czas:/
 
Do góry