[Naprawiony] Polecenia Budowy

  • Rozpoczynający wątek andrev1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Często zdarza się, iż po kliknięciu w senacie w polecenia rozbudowy po pojawieniu się "Zegara Piaskowego" polecenie nie dodaje się do kolejki. Także co zaobserwowałem, to że w budynku "agora" zmieniając zakładki wewnętrzne tegoż budynku, pada serwer (500) i potrzebne jest powtórne logowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Niestety jest godzina późna i wszyscy na raz wbijają na serwer.. i niestety wszystko pada. Ja teraz nawet zalogować się nie mogę . wiec czekam do 23 ;)
 

DeletedUser

Guest
Akurat, jeżeli chodzi o serwery to żaden problem, bo kwestia czasu sama go rozwiąże, obniży się ruch, możliwe że gra zostanie przeniesiona na nowe serwery. Akurat mi chodzi o to, co opisałem o poleceniach budowy.
 

DeletedUser

Guest
Powiem tak mnie też przy tym błędzie czasem wywala i musze się znów logować .
 

DeletedUser

Guest
2-3 dni i wszystko się uspokoi. Musimy uzbroić się w cierpliwość i najlepiej korzystać od 23-04h :p
 

DeletedUser

Guest
No niestety na plemionach już wraz z każdym kolejnym światem ten błąd się uspokoił prawie do zera a jeśli chodzi o tą grę to dzisiaj cały dzień pojawiają się błędy ale trzeba przyznać że teraz się nasiliły;/
 

DeletedUser

Guest
No niestety na plemionach już wraz z każdym kolejnym światem ten błąd się uspokoił prawie do zera a jeśli chodzi o tą grę to dzisiaj cały dzień pojawiają się błędy ale trzeba przyznać że teraz się nasiliły;/
ja się z tym nie zgadzam, były jedynie problemy od 13 do 14 a tak to wszystko ładnie śmiga siedzę na grze od godziny 7 rano z małymi przerwami ale ciągle mam okno otwarte i nic się nie dzieje a jeśli chodzi o wyrzucanie z gry to ja niewiem jakiej przeglądarki używacie na FF najnowszej wersji nie wywala z sesji
 

DeletedUser

Guest
Ja miałem wczoraj bez przerwy Internal error [500], serv padał co chwilke... a dzis jak ręką odjął nic sie nie dzieje przynajmniej u mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry