Polityka i mapki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24557
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24557

Guest
Oprócz dyskusji na temat Dion, dobrze mieć temat zawierający mapki oraz sytuację polityczną świata. Oto i on. Zapraszam do wstawiania aktualnych map, nowinek dotyczących paktów między sojuszami, fuzje, wojny etc.
Prosiłabym aby dyskusja nie odbiegała od założeń tematu
Stwórzmy razem kronikę Diona!
 

DeletedUser24557

Guest
postaram się napisać parę słów wstępu :) będą to informacje bardzo ogólne i raczej obiektywne ;)

Jak można zobaczyć na załączonej mapce, pierwszy sojusz z obecnej top10, czyli LISY wszedł na świat w piątkowy wieczór i wybrał południe świata na miejsce startu, blisko krzyża m46/45/55/56. Ekipa ta zapowiadała wejście na ten świat już od początku roku, więc na pewno mają spory apetyt na wygraną. Dyplomacją zajmuje się tu nieoceniony Hoplita1977.

Następni są SIGMA BROSS, czyli kultowy sojusz w odświeżonej odsłonie z panem yavus na czele. Uplasowali się na m44. Sporo zacnych nicków, które zapowiadają ciekawą walkę. Zobaczymy, co pokażą, na pewno oczekiwania są wprost proporcjonalne do sławnej nazwy.

Dalej mamy Starą Gwardię, sojusz ten założony już w dniu startu świata, prowadzony przez Kiler 007, jest to ponoć ekipa znajomych z poprzednich światów plus świeży nabytek w postaci graczy z okolicy. Są dosyć rozproszeni po mapie, co może sprawiać kłopoty przy obronie. Jestem bardzo ciekawa, jak sobie z tym poradzą.

Kolejny na liście jest enigmatyczny Sojusz. Szczerze, to nie wiem co mam tu napisać, bo wygląda to na złożoną naprędce masówkę, ale nie skreślajmy ich na starcie, może uda im się utrzymać bardzo trudny teren, jakim jest samo centrum mapy.

Dalej jest sojusz Nazwa Później, zajmujący południe m44, tuż pod Sigmą. To może wróżyć wojnę, ale wróżbita ze mnie marny, więc poczekajmy na rozwój wydarzeń ;)

Następni w kolejce są CośTamPoklikamy, czyli kontynuacja znanego sojuszu CTG pod wodzą Ponury69. Za swój teren obrali wschodnie krańce świata. Sojusz okraszony nie byle jakimi nickami, zwiększa nasz apetyt na wartką akcję - obyśmy sie nie zawiedli :D

Potem mamy sojusz Exorcist, prowadzony przez pana Mafinowsky z siedzibą na m54. Mając takich sąsiadów jak Cośki i Za chwilę, może im być ciężko, ale zobaczymy, może zamiast wojny, jakiś ponik wpadnie :D

Kolejny jest sojusz o nietypowej i niewiele mówiącej nazwie aaaaa, kiedy jednak napiszę, że na czele sojuszu stoi między innymi neon3, to już wiadomo, co to za ekipa :) Pałający niechęcią do Yavusa i rządzą zemsty na Lisach, gracze aaaaa po restarcie wylądowali na głębokiej północy świata, co trochę odsunie w czasie walki między nimi a Lisami, czy ten czas podziała na ich korzyść?

Mamy jeszcze sojusz o przyjemnie brzmiącej nazwie Psychiatryk, z uroczą Agnieszką na czele. Uplasowali się blisko Lisów na m55. Ciekawe, czy życie z takimi sąsiadami będzie burzliwe i... krótkie, czy może wręcz odwrotnie ;)

I na koniec, sojusz Za chwilę... chyba wszystkim dobrze znany, choć nie przez wszystkich lubiany ;) Wiele sławnych graczy z niemniej sławnym zyga7777 jako przywódcą. Kto miał do czynienia z tą ekipą, wie, że stać ich na wiele i na pewno zapewnią nam sporo rozrywki, o co przecież w tej grze własnie chodzi :D Zaczęli na północy m55, tuż obok sojuszu aaaaa, co może sugerować wspólnie prowadzoną politykę, a przynajmniej wspólny cel.

Zachęcam do dzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi mapy, sojuszów i układów między nimi. Pozdrawiam Nikeee
 
dziękuję, ale jako członek jednej z tych ekip, nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do relacjonowania zdarzeń ;) na razie póki walk nie ma, to łatwo być obiektywnym :p
liczę, ze każdy dorzuci swoją cegiełkę i temat będzie żył własnym życiem :D
Git, ty wrzucasz swoją wersję wydarzeń a ktoś z drugiej strony własną i w ten sposób temat będzie żył i nie będzie dyskusji o obiektywności prowadzącego
 
Cześć. Gram na tym świecie, temat zacny prowadzony przez perłę forum.

Jestem z sojuszu I pierwszy się wychyle z info.

Sojusz - przedewszystkim kilka mniejszych ekip które pogrywały na innych światach.
Odwaga bo nie planowaliśmy godziny wbicia na swiat.
Pakty czy pony nie zdradzę bo nie powinienem :)

Chętnie wypełnimy mapę swoim kolorem i postaramy się odegrać istotną rolę.

Pozdrawiam będę wpadał.
 
Cześć. Gram na tym świecie, temat zacny prowadzony przez perłę forum.

Jestem z sojuszu I pierwszy się wychyle z info.

Sojusz - przedewszystkim kilka mniejszych ekip które pogrywały na innych światach.
Odwaga bo nie planowaliśmy godziny wbicia na swiat.
Pakty czy pony nie zdradzę bo nie powinienem :)

Chętnie wypełnimy mapę swoim kolorem i postaramy się odegrać istotną rolę.

Pozdrawiam będę wpadał.
Z kim macie pakty, no napisz no.
 
Potem mamy sojusz Exorcist, prowadzony przez pana Mafinowsky z siedzibą na m54. Mając takich sąsiadów jak Cośki i Za chwilę, może im być ciężko, ale zobaczymy, może zamiast wojny, jakiś ponik wpadnie :D



Mamy jeszcze sojusz o przyjemnie brzmiącej nazwie Psychiatryk, z uroczą Agnieszką na czele. Uplasowali się blisko Lisów na m55. Ciekawe, czy życie z takimi sąsiadami będzie burzliwe i... krótkie, czy może wręcz odwrotnie ;)
odniosę się do tych dwóch sojuszy
Psychiatryk praktycznie zniknęli wchłonięci przez Sojusz
Exorcist moje pierwsze wrażenie -obrywają szarzeją mało deffa mają liczę że się podniosą -wioski spore ale badania no cóż to może być też przyczyna braku obrony -kiepski wybór badań
 
Do góry