Polityka i mapki

Mam dokładnie te same odczucia.
Ja ogólnie mam wrażenie że te wszystkie obecne krety to już w większości nie są tymi etatowymi a bardziej po prostu… dam Ci info za info. Tak po znajomości bo graliśmy wcześniej razem
Jak gramy po przeciwnych stronach i mamy jakieś zasady to nie będzie takiej sytuacji. Ewentualnie można dogadać się między sobą o pon-ie.
 
Sytuacja Najemników była na tyle trudna, że byli i nadal są w samym środku walk, atakowani z dwóch stron. Ale najgorsze okazało się co innego. Jak to czasami bywa, w sojuszu topowym znajdują się osoby, które mają misję rozwalić go od środka, a gdy się nie udaje, pomimo różnych prób, to są inne metody np. privy do ludzi i masowe namawianie ich do przejścia za plecami sojuszu, nie tyle nawet przez przeciwników, co przez krety i podburzycieli, których taka to była widocznie misja. Jeszcze gorsza jest sytuacja, gdzie osoby namówione w taki czy inny sposób, mające jeszcze na forum tematy z buntami ( a nie mające w wielu przypadkach zwykłej przyzwoitości), wychodzą bez słowa z sojuszu i idą do wrogów ( bywa, że do kolegów z innych światów, tak po znajomości) i co od razu robią? Nie minie nawet pół godziny, a już wysyłają kilkunastu szpiegów i atakują lub podburzają graczy, jeszcze przed chwilą wspierających kolegów z byłego soja, którzy dopiero co im pomagali lub jeszcze ich wojsko stoi w miastach tych atakujących, bo mają bw. Stracone miasta to nie tyle wina słabości czy braku planu, bo sojusz od samego początku był solidny, działał logicznie i w przemyślany sposób, co w dużym stopniu pokłosie zdrad właśnie, uszczuplenia o kilkanastu graczy ( nagle wyspy niebieskie oraz strategiczne zrobiły się mieszane), kombinacji ( różnych) za plecami rady oraz współgrajacych i atakowania byłych kolegów zaraz po wyjściu, gdy niektórzy wiedzieli, w których miastach co stoi akurat. Jakieś ustawki dotyczące poprzednich światów, przenoszone na nowy itd...Na układy nie ma rady, jak to mówi słynne powiedzenie. W każdym razie był duży potencjał, żeby w końcu nie było nudy, tego samego schematu, ale znowu ten potencjał został zniszczony w podobny sposób, jak na wielu innych światach wcześniej. Co kto woli.
Podziękujcie szefowej ,nikt nie podburzał waszych graczy do przejścia sami się zgłaszali kiedy avira zrobiła sobie kółeczko wzajemnej adoracji .Tak samo nie potrzebujemy kretów aby robić swoje co pokazały akcje na najemników .Chaotyczny def zero koordynacji ,to nie był topowy sojusz miał tylko dużą wagę .
 
ale co by nie mówić Sezon na Mleko w gorszej sytuacji niż Najemnicy (bo dużo słabszy) do tej pory się nie rozsypał a walczy z Piraniami, Krowami i byłym Złotym Świtem. Tu nikt nie odszedł do wroga.
 
Kochani, wiem, ze miałam pisać, ale mam grepowstręt obecnie, mimo, że na świecie nawet się coś dzieje i zapowiada się sporo zmian, to ja odpadam - winnice Haszka zdecydowanie są ciekawsze do ekploracji, niż morza Grepolis.
Zachęcam jednak do wstawiania tu mapek, rankingów, opisów obecnej sytuacji politycznej i uwag własnych na ten temat, niech kronika żyje własnym życiem, a ja pójdę na w pełni zasłużony urlop od tego dziadostwa ;)
 
Kochani, wiem, ze miałam pisać, ale mam grepowstręt obecnie, mimo, że na świecie nawet się coś dzieje i zapowiada się sporo zmian, to ja odpadam - winnice Haszka zdecydowanie są ciekawsze do ekploracji, niż morza Grepolis.
Zachęcam jednak do wstawiania tu mapek, rankingów, opisów obecnej sytuacji politycznej i uwag własnych na ten temat, niech kronika żyje własnym życiem, a ja pójdę na w pełni zasłużony urlop od tego dziadostwa ;)
To do zobaczenia w sierpniu na Śląsku
 
Kochani, wiem, ze miałam pisać, ale mam grepowstręt obecnie, mimo, że na świecie nawet się coś dzieje i zapowiada się sporo zmian, to ja odpadam - winnice Haszka zdecydowanie są ciekawsze do ekploracji, niż morza Grepolis.
Zachęcam jednak do wstawiania tu mapek, rankingów, opisów obecnej sytuacji politycznej i uwag własnych na ten temat, niech kronika żyje własnym życiem, a ja pójdę na w pełni zasłużony urlop od tego dziadostwa ;)
:mad:
 
Siema Haszek, dawno Cię nie było.
rastaman.gif
s75.gif
przypal.gif
 

DeletedUser35664

Guest
A co Ty Haszek, pod Mordorem się prujesz?
A może Ty z Sauronem lembasy wpierdzielasz?
 
Do góry