[Wyjaśnione] Pomoc

DeletedUser

Guest
Witam wczoraj zostałem zaatakowany przez gracza X dziesięcioma statkami transportowymi (z załadowanym wojskiem) nie bałem się gdyż posiadałem wystarczająco dużo wojska oraz osiem birem do obrony. Niestety mimo tego nie udało mi się obronić choć użyłem bonusów z ekwipunku. Używałem symulacji kilkukrotnie i za każdym razem wygrywałem i wychodziłem z bitwy praktycznie bez strat. Więc moje pytanie czy istnieje jakiś błąd z tym związany? PILNE. raport.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pomoc

Tutaj nie ma żadnego błędu. U mnie symulator pokazuje dokładnie taki sam wynik walki. A teraz w punktach dlaczego:
1. Posiadasz mur na bardzo niskim poziomie, który nie dodaje Ci wiele procent wartości obrony.
2. Procarze, Kawaleria, Harpie nie nadają się do obrony. Będę bardzo szybko padać przy ataku wojskami off.
3. Przeciwnik atakował ze znacznym szczęściem na plus.
4. Nie postawiłeś wieśniaków w gospodarstwie

Przeciwnik nie atakował statkami transportowymi. Atakował samym lądem, z wyspy. Także biremy tutaj nie brały udziału w żadnej walce.


fxa5bq.jpg



PS: A do tego radzę Ci zmienić nazwę miasta i sojuszu, bo za chwilę bana zarobisz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomoc

Dziękuję za pomoc i ban jest do jutra więc muszę poprawić zachowanie od jutra :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pomoc

Hehe...widzę, że jak tylko admin zobaczył Twoje nazwy, to od razu zadziałał...przepraszam, że Ciebie namawiałem na wrzucanie tutaj screena. Choć pewnie co się odwlecze, to się nie uciecze i prędzej, czy później ktoś by się tego dopatrzył.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pomoc

Spoko spoko ;) Przynajmniej się poprawię :) Lepsza taka nauczka niż zaczynanie od nowa. :)
 
Do góry