1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Nowość] Pomysł aby cuda były bardziej ciekawe

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika YoloNoob, 18. Kwi 2017.

?

Czy jest to pomysł który warto rozważyć

1. Tak

4 głos(ów)
    26,7%
  2. Nie

8 głos(ów)
    53,3%
  3. Nie wiem

1 głos(ów)
    6,7%
  4. Tak ale z drobnymi zmianami

1 głos(ów)
    6,7%
  5. Coś podobnego

1 głos(ów)
    6,7%
  1. YoloNoob

YoloNoob

Dużo graczy kończy grę tuż przed cudami bo jest to duży wysyłek i poświęcenie a np już nic nie daje bo otrzymał nagrodę +50 łask

moja propozyja jest taka aby sojusz a zarazem gracze w sojusz który wygrywał dostawał +50 za każdy wygrany świat ale musi byś w sojuszu np 2 miesiące

dzięki temu gracze nie będą uciekać tuż przed cudami a same cuda będą bardziej ciekawe bo dużo więcej graczy będzie o nie walczyć

2. DonBeker

DonBeker

Ja proponuję na początek Tobie, abyś trochę więcej czasu poświęcić w szkole na naukę. Przecież tego się czytać nie da...interpunkcja/składnia/literówki/gramatyka/wielkość liter. Głębiej sięgać nie będę, bo i tak pewnie nie zrozumiesz [​IMG]

A co do pomysłu, to nie kombinuj już więcej...to nie ma sensu większego.

Jamjam 12 i Agattha Valar lubią to.
  3. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Przychylam się do propozycji przedmówcy.

4. ImProGrzybiarz

ImProGrzybiarz

Nadal nie wiem co przeczytałem.. a czytam już 3 raz...

5. theslayer7

theslayer7

Mam ten sam problem. Nie rozumiem o co chodzi z tym bonusem +50 łask i w jakich okolicznościach się go dostaje. W ogóle nic nie rozumiem, dlatego głos na nie.

6. Why.So.Serious.?

Why.So.Serious.?

Świat w EC do zmian , świat po EC do zmian, pare lat temu jak zaczynałem przygodę z Grepo ,to byłem święcie przekonany że po EC jest koniec świata.
    A wracając do Twojego pomysłu to ograniczona maksymalna ilość łask jaką można mieć ma sprawiać ,po pierwsze abyś się częściej logował i zużywał te łaski na mitki ,ale też żeby nie było przypadku kiedy ktoś wyśle na Ciebie atak ,a ty mu dowalisz 5x sztormem.

7. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.

Do góry