[Nowość] Pomysł aby cuda były bardziej ciekawe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29064
  • Data rozpoczęcia

Czy jest to pomysł który warto rozważyć

  • Tak

    Głosy: 4 26,7%
  • Nie

    Głosy: 8 53,3%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 6,7%
  • Tak ale z drobnymi zmianami

    Głosy: 1 6,7%
  • Coś podobnego

    Głosy: 1 6,7%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser29064

Guest
Dużo graczy kończy grę tuż przed cudami bo jest to duży wysyłek i poświęcenie a np już nic nie daje bo otrzymał nagrodę +50 łask

moja propozyja jest taka aby sojusz a zarazem gracze w sojusz który wygrywał dostawał +50 za każdy wygrany świat ale musi byś w sojuszu np 2 miesiące

dzięki temu gracze nie będą uciekać tuż przed cudami a same cuda będą bardziej ciekawe bo dużo więcej graczy będzie o nie walczyć
 

DeletedUser19924

Guest
Ja proponuję na początek Tobie, abyś trochę więcej czasu poświęcić w szkole na naukę. Przecież tego się czytać nie da...interpunkcja/składnia/literówki/gramatyka/wielkość liter. Głębiej sięgać nie będę, bo i tak pewnie nie zrozumiesz
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


A co do pomysłu, to nie kombinuj już więcej...to nie ma sensu większego.
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser25428

Guest
Mam ten sam problem. Nie rozumiem o co chodzi z tym bonusem +50 łask i w jakich okolicznościach się go dostaje. W ogóle nic nie rozumiem, dlatego głos na nie.
 
Świat w EC do zmian , świat po EC do zmian, pare lat temu jak zaczynałem przygodę z Grepo ,to byłem święcie przekonany że po EC jest koniec świata.
A wracając do Twojego pomysłu to ograniczona maksymalna ilość łask jaką można mieć ma sprawiać ,po pierwsze abyś się częściej logował i zużywał te łaski na mitki ,ale też żeby nie było przypadku kiedy ktoś wyśle na Ciebie atak ,a ty mu dowalisz 5x sztormem.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry