[Ulepszenie] Ponowny start :))

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle/propozycji?

  • Tak

    Głosy: 4 12,5%
  • Nie

    Głosy: 28 87,5%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    32

DeletedUser24190

Guest
Przedstawię modyfikację ponownego rozpoczęcia rozgrywki na tym samym serwerze:
1. Ponowny start nie z jedną osadą z minimalną liczbą punktów jak ma to miejsce obecnie, tylko na starcie dostajemy 3 osady (3 na jednej wyspie lub 2 na jednej a 1 osadę na sąsiedniej wyspie). Osady rozwinięte np. do 2500 punktów każda.
2. Startujemy ponownie tam gdzie GRACZ chce (czyli określamy sobie morze, wchodzimy na mapę i szukamy dogodnego miejsca dla siebie).

Co o tym sądzicie???
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Ponowny start :))

Idealny pomysł, zaczynasz grę na serwerze, całą ochronkę czekasz i nic nie robisz i klikasz ponowny start, na starcie już jesteś wtedy do przodu...Genialny pomysł!!! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ponowny start :))

oczywiście że na NIE
pomerdało Cie ?

i co mam jedno miasto 3k oddaje je kolede a w zamian mam 3 inne ?
noob zostanie noobem i to wystarczy

straciłeś miasto to buduj je od nowa a nie czekaj na gotowe
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Ponowny start :))

wszyscy od razu na "nie" pomysł może nie do końca przemyślany zabrakło domknięcia pomysłu dodam taką modyfikację. Rozwiązanie to działałoby tylko wtedy gdyby gracz poprzednio posiadał np powyżej 10 miast, aby nie zaczynać od zera dostawałby na zachętę te 3 miasteczka. Pasi???

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym cos takiego już było testowane na jakimś serwerze. Gracz na start dostawał 3 miasta. Chyba to było na Achillesie w początkowej fazie, potem powrócono do rozwiązania z jednym miastem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ponowny start :))

wszyscy od razu na "nie" pomysł może nie do końca przemyślany zabrakło domknięcia pomysłu dodam taką modyfikację. Rozwiązanie to działałoby tylko wtedy gdyby gracz poprzednio posiadał np powyżej 10 miast, aby nie zaczynać od zera dostawałby na zachętę te 3 miasteczka. Pasi???

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym cos takiego już było testowane na jakimś serwerze. Gracz na start dostawał 3 miasta. Chyba to było na Achillesie w początkowej fazie, potem powrócono do rozwiązania z jednym miastem.

bo achilles to świat bohaterów a reszta to światy zwykłe a po za tym jesli ktoś mają 10 miast i jes wszystkie straci to po prostu nieaktywny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ponowny start :))

Na nie
To za dużo,złotnicy by nas kroili jak małe dzieci :)
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Ponowny start :))

Słaby pomysł. Całkowicie niedopracowany.
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Ponowny start :))

A czy druga opcja też odpada? bo rozumiem że nr 1 is out
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Ponowny start :))

Pomysł wcale nieprzemyślany i niedopracowany, głos na nie.
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Ponowny start :))

Za łatwo. Ja bym chciał dwa miasta na start, a nie aż trzy. I każde miasto powinno mieć po 1000 punktów i nie być bardzo rozbudowane. Głos na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20063

Guest
Odp: Ponowny start :))

Za łatwo. Ja bym chciał dwa miasta na start, a nie aż trzy. I każde miasto powinno mieć po 1000 punktów.
też zbyt łatwo :) niektórzy specjalnie by robili szaraki aby miasta można byłoby przejmować, na początku, zwłaszcza że na początku świata jak startuje to miasto 1k to całkiem przyzwoite miasteczko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ponowny start :))

Bezmyślność ludzi mnie dobija. :) Co to za propozycja? Gdyby do gry wprowadzono funkcję ponownego startu, w którym dostawalibyśmy 3 wioski, to każdy po ochronie brałby restart. Jeżeli chcesz mieć tyle pkt. musisz się postarać i pograć. Nic nie przychodzi za darmo.
 
Odp: Ponowny start :))

Logicznym w takim przypadku było by zabezpieczenie że po ochronce takiego restartu by nie można było zrobić, tu chyba koledze chodzi o restart przy większej ilości miast, teraz dostaje się 3 loty a kolega chciał by to zamienić na 3 miasta- tak mi się wydaje.Dodatkowo trzeba by pomyśleć jakie budynki tam powinny już być i na jakim poziomie.

Pomysł na NIE-nawet jeśli dostaniesz 3 wioski tak rozbudowane na 1 czy 2 wyspach to w twojej okolicy żaden nowy gracz nie ma szans już na starcie z wioska 175pkt nawet jeśli będzie miał 7 dni ochrony- chyba ze będzie to ktoś kto posiada niezliczone pokłady złota i w tydzień będzie w stanie zbudować wielką armię i mieć kolejne miasto lub dwa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ponowny start :))

To nie jest w ogóle dobrze dopracowane, a gra byłaby zbyt skomplikowana, dlatego głos na NIE.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Ponowny start :))

Ehh, w ogóle nawet tego nie komentuje.... Oczywiście na NIE, bo to najbardziej pokręcona i pozbawiona sensu propozycja jaką tu widziałem
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Ponowny start :))

ehh propozycja jest wstępna i wymaga dopracowania ale sama idea jest ciekawa (tak mi się zdaje). Doprecyzujmy więc pomysł:
Opcja z trzema osadami a nie z jedna przy ponownym starcie w grze nie dotyczyłaby graczy, którzy dopiero zaczynają swoją zabawę na naszym serwerze i po okresie ochrony robiliby szaraki i ponownie startując mieliby 3 osady. Opcja ta byłaby zarezerwowana tylko dla tych graczy, którzy już posiadają 10 lub więcej osad. Reasumując pomysł: masz 10 osad (lub więcej) to przy ponownym starcie na tym samym świecie zaczynasz nie z jedną osadą tylko z trzema myślę, że to rozsądne.

Lokalizacja tych osad (to kwestia indywidualna każdego gracza ale myślę że ten posł jaki był kiedyś na Achillesie jest ok) 2 osady na jednej wyspie a trzecia na sąsiedniej. Punkty rozbudowy poszczególnych osad wynosiłyby 2500pkt, a które budynki na jakich poziomach byłyby rozbudowane to już system gry/odpowiedni algorytm gry by za to odpowiadał i wtedy każda z osad byłaby unikalna w swoim rodzaju, chyba, że dałoby się zrobić tak, że mamy do dyspozycji sami w odpowiednim okienku porozdzielać punkty z puli dla poszczególnych osad.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ponowny start :))

Wiesz, doprecyzować zawsze warto. Najlepiej po odrzuceniu tej wstępnej propozycji zbierz wszystkie uwagi jakie się tutaj pojawiły i stwórz nową propozycję...oczywiście jeśli miałoby to mieć sens. Wyników ankiety w tym temacie już nie zmienisz.
 
Do góry