Ponowny start

Cześć, chciałbym zapytać jak aktualnie wygląda mechanika ponownego startu. Czy będąc podczas ochronki mogę zresetować się na danym serwerze ? A jeśli tak to jaki mam na to czas.

Scenariusz 1.

Jestem 5 dzień na serwerze, jestem pod początkującą ochroną i nie mam szans jej w jakikolwiek sposób zrzucić. Czy w takiej sytuacji mogą skorzystać z mechaniki ponownego startu ?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Wraz z aktualizacją 2.219 (5.08.2020) zmieniono sposób działania restartu konta:
- Jeśli pierwszy restart nastąpi w ciągu 24 godzin od utworzenia miasta, można to zrobić natychmiast, bez dodatkowego czasu karencji. Usunięcie pierwotnego miasta następuje automatycznie.
- Każdy restart po pierwszym dniu ma 5-dniowy czas karencji, co oznacza, że jeśli gracz zrestartuje się, musi poczekać 5 dni, zanim będzie mógł to zrobić ponownie.
- Dodatkowo po zmianie adresu e-mail powiązanego z kontem gry gracze będą musieli odczekać 5 dni, zanim będzie można ponownie uruchomić grę (tu wyjaśnię - ponowne uruchomienie oznacza w tym przypadku restart konta).
- Te zmiany nie mają wpływu na graczy, którzy restartują się z powodu utraty ostatniego miasta.

Dodam, że przed tą zmianą nie można było zrestartować konta w czasie ochrony początkowej, teraz jest możliwość restartu w ciągu 24 godzin od założenia konta/pierwszego zalogowania się na danym świecie.
 
Do góry