[Ulepszenie] poprawa BB-code

Czy poprawa jest konieczna

  • Jestem bardzo na tak!!!

    Głosy: 16 64,0%
  • Jestem na tak

    Głosy: 6 24,0%
  • mi to obojentne

    Głosy: 3 12,0%
  • jestem na nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser21096

Guest
Zawsze się dzieje tak że jak sojusz zmienia nazwę to nazwa sojuszu w BB-code przestaje działać chciałbym żeby to było poprawione
 

DeletedUser77

Guest
Odp: poprawa BB-code

Faktycznie może to być denerwujące, zwłaszcza na początku światów kiedy to nazwy sojuszu często się zmieniają. Jak dla mnie jestem a wprowadzeniem tej zmiany.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: poprawa BB-code

Głos za, myślę że ta zmiana będzie korzystna i przydatna dla wielu graczy.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: poprawa BB-code

Głos za , jako ,że nazwę sojuszu można zmienić w każdej chwili ,powinna ona mieć kod w takiej samej postaci ,co np. miasta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: poprawa BB-code

Tak, miałem tak na omedze i czasami był oznaczony inny sojusz niż powinien lub wogóle
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: poprawa BB-code

Co ciekawe, z tego co mi się wydaje, każdy sojusz ma przyporządkowany konkretny numer, więc nie wiadomo dlaczego wpisywana jest nazwa, a nie numer bb-code. Głos na tak.
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: poprawa BB-code

nazwa to lepiej ale gra najpierw wczytuje numer i pokazuje nazwe ale tego jest minus bo jak sojusz ma chłopoty to zmienia naze i już
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: poprawa BB-code

Chłopie, ogarnij się! Ja rozumiem, że tutaj grają dzieci także, które mogą mieć problem z ortografią/gramatyką. Przeglądarki jednak zapewniają sprawdzanie pisowni, więc można zachować trochę kultury dla ojczystego języka!

Sorry za OT, ale ja już tego czytać dłużej nie mogę
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif



PS: A sama propozycja ok. Nazwy miast się zmieniają, gdy właściciel postanawia inaczej nazwać miasto, to z sojuszami powinno być podobnie:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: poprawa BB-code

Również jestem na tak.
I tak jak napisał DonBeker - automatycznie zmienia się nazwa miasta,
więc powinno być tak również z sojuszami :)
 
Do góry