porady i pytania

W poradach piszemy co wybrać jak ktoś ma dylemat

mam problem nie wiem mam już 19 poziomie mam zbadany statek kolonizacyjny i starczy mi na budowe a mam tylko

2945 punktów no i no i jak bym już załorzył te nowe miasteczko to nikt by go nie przejoł lub podbił :confused:

LordPietro

Guest
Odp: porady i pytania

Ja za bardzo nie zrozumiałem pytania,ale zakładanie miasta trwa chyba12h(jeśli nie,to poprawcie mnie). Po założeniu masz miasto jak każde inne,i każdy może je podbić,gdy ma zbadany podbój.

by zbudować kolonizatora musisz mieć 20lvl portu jakby nie patrzeć :)

Poza tym zakładanie miasta w początkowym etapie jest mało opłacalne, bo startujesz z poziomu 750pkt, a na pewno masz gdzieś w okolicy jakiegoś szaraka za 2k lub więcej :) Do tego nowe miasto to nowe pkt do rankingu więc dla silniejszych przeciwników twoje morale stają się bardziej osiągalne co oznacza że może cię zjeść np gracz który ma 2 miasta po 4k :D zostawi ci to maciupkie a duże sobie zabierze :)

Więc decyzję o założeniu lepiej przemyśl dokładnie, czy ci się opłaci zwyczajnie

ok dzienki za porade SzalonyAhmed

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mam jeszcze takie pytanie co trzeba zrobić że by zrobić głosowanie na forum grepolis ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

za pre minut bede miał statek kolozizacyjny ukończy się budowa statku dziesaj o godzinie 21:40

5.02.1213