Porosze o pomoc

  • Rozpoczynający wątek MrAiraki
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Akademie na max wg mnie żebyś mógł mieć kolejne miasta.
 

DeletedUser

Guest
Nie no tylko pytam nie jestem w tej grze orłem i chciałem zasięgnąć rady starszych ;D

Nie ja zalozyłem ten sojusz nic nie kopiuje zaprosili mnie to dołaczyłem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Te dwie ikonki handlarza znaczą że wydajesz 50 złota aby zarobić kilkaset surowców z wymiany. O pospieszaniu produkcji świadczą ikonki ukończenia budowy. Na tym etapie full premium przy Twojej aktywności jest całkowicie zbędne. Częstym farmieniem nadrobisz o wiele więcej niż wydawaniem złota. Nikt Ci tego nie zabrania, ale wydasz kupę kasy by stać się "królem pustkowia" ;-) Za jakiś czas tam nie będzie nic oprócz szarych miast. Trzeba było w środek świata się wbijać, napisać na forum i poprosić o link. Zawsze by Cię ktoś za sąsiada wziął. Jak jesteś bystry i aktywny to byś nie zginął, a tak to będziesz władcą niczego ;-)
pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Ostro cie pocisnęło :D Niby czemu uważasz że gra w LA ?
Chyba nie zrozumiałeś do końca mojej wypowiedzi :p

Nie ja zalozyłem ten sojusz nic nie kopiuje zaprosili mnie to dołaczyłem.
Ale jesteś w radzie więc się do tego kopiowania przyczyniasz.



ups, to nie ta moja osobowość :D no ale już po baniku więc nie mogłem się powstrzymać :D

Nijak ma się to do tego tematu ale nie wiedziałem gdzie się podzielić tą dobrą nowiną:
padłem gdy przeczytałem za co dostałem tego bana, ponoć moje komentarze "w bezczelny sposób były przepełnione cynizmem." :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Fakt, racja po twojej stronie...
Nijak to się ma do tematu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Jak to co robić, maxować eko, stawiać wyrocznie i teatr! na szybkości
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

buduj akademię. zwiększ ilość wojska. nie powołuj fenickiego handlarza, bo to starta złota. poza tym zmień sojusz, bo wstyd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Alex zmień mój fanclub na < 4 bo mam już to potwierdzone ;-) Przestajesz być wiarygodny...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

nie bedziesz mi mówił co mam robić :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Nie mam zamiaru, ale stajesz się taką gazetą gdzie piszą że ufo wylądowało gdzieś tam na północy Polski :D Czekaj, czekaj... a Ty gdzie mieszkasz...?
Jak Ci mówię że mam 3 potwierdzone przypadki fanclubu to tak jest i możesz zmienić na <4 ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Fakt, racja po twojej stronie...
Nijak to się ma do tematu...
Twój post jeszcze mniej ma się do tematu :)


Nie mam zamiaru, ale stajesz się taką gazetą gdzie piszą że ufo wylądowało gdzieś tam na północy Polski :D Czekaj, czekaj... a Ty gdzie mieszkasz...?
Jak Ci mówię że mam 3 potwierdzone przypadki fanclubu to tak jest i możesz zmienić na <4 ;-)

W moim przekonaniu taką gazetą jesteś ty :) Przekonania mojego nijak nie zmienisz więc się nawet nie wysilaj :p

Tak się składa że Myślenice są na południu Polski więc trochę ci się nie udał żart :)

<3 to serduszko pałko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

aż się uśmiałem za ostatnie zdanie w poście he he
wiem ze lubisz takie rzeczy, ale nie musisz tego ogłaszać publicznie :D
wystarczy jak powiesz że jesteś jednym z "nich" ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

ah ty żałosny ludku, że jestem homoseksualistą? jak widzę takie pałki jak ty to mnie od spróbowania trochę egzotyki wręcz odpycha :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

To po kiego diabła się łasisz??? Zajmij się swoimi kolegami np. Alexem czy Tyrante, zawsze coś dla Ciebie zostawią ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Nie wnikam, nie dociekam...
Dla mnie możecie sobie lizać, całować itp... np. ścianę - żeby nie było wtopy
Od razu po was widać to i owo...
Przykro mi, prawdę coraz trudniej ukryć...
Jakby to była propozycja to dziękuję postoję, mam żonę i córkę...
Ale wam to hulaj dusza, co? ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Porosze o pomoc

Po każdym twym zdaniu nie mogłem ze śmiechu wytrzymać :D

Skomentuję tylko jedno które mnie w szczególny sposób zaniepokoiło :p
Przykro mi, prawdę coraz trudniej ukryć...
Prawdę nie należy ukrywać :)



PS przez ciebie mój azaziu znów dostanie bana :) tym razem liczę po cichu że przy okazji ciebie pociągną :D
 
Do góry