[To nie błąd] Posiłki- Harpie błąd

  • Rozpoczynający wątek adik436
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,
sprawa jest następująca otrzymałem z aktualnego eventu Sparta vs Hades czar Posiłki - Harpie a dokładniej z Pola bitwy #7 Powrót ofiar Harpii i użyłem owego zaklęcia na moje miasto. Zaklęcie widniało pod nazwą miasta jako aktywne, lecz gdy wszedłem niedawno do gry zobaczyłem, że zaklęcia nie ma a Harpie także nie zasiliły mojego miasta. Nie zgłaszam tego żebyście oddali mi stracone Harpie ale dlatego gdyż nie chciałbym, żeby sytuacja powtórzyła się ponownie gdy akurat będą mi takie posiłki potrzebne. ( Wybrana boginni w mieście Hera więc wszystko się powinno zgadzać)
Pozdrawiam adik436
 

DeletedUser19286

Guest
Żeby harpie pokazały się w mieście musi być spełniony jeszcze jeden warunek. Muszą być zapewnieni wolni mieszkańcy 14 na jedną harpię. Jeśli ich nie ma, to bonus mamy stracony.
 

DeletedUser

Guest
Wolne miejsce miałem jak i mam w dalszym ciągu, więc warunki miałem wszystkie spełnione
 

DeletedUser5

Guest
Sprawdziłam twoje konto, podejrzewam, że chodzi posiłki uruchomione wczoraj po godzinie 23? Jeżeli tak, to niestety nie miałeś wolnych mieszkańców w twoim mieście. Jeżeli chciałbyś dokładną rozpiskę, to zachęcam do kontaktu z obsługą gry, ponieważ na forum nie możemy ujawniać szczegółów konta.
 
Do góry