[Nowość] Poszerzenie gamy grafiki

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia

Jestem...

  • Za

    Głosy: 5 35,7%
  • Przeciw

    Głosy: 8 57,1%
  • Obojętne

    Głosy: 1 7,1%
  • Za po zmianach (jakich???)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser

Guest
...w tym sensie że w grze będzie wykorzystywanych więcej animacji, które nader by nie przeciążały samej gry, serwera, tak dalej. Ogólnie rzecz ujmując im więcej jest grafiki dynamicznej, animacji, jakichś przejść (aniżeli tylko jakaś taka statyczna co się zmienia raz/dwa na dzień nie zauważalnie) to ludzi bardziej to przyciąga. Może nie mówmy tutaj takich przykładów, że nagle będziemy widzieli w podglądzie miasta deszcz itd ale w założeniu:
-animacja dymku nad zaatakowanym miastem,
-gdy nastaje bonus nocny i nocna grafika to chociaż zmiana położenia dwóch łódek w podglądzie miasta u dołu by znajdowały się gdzieś przy przystani
-kiedy nasze miasto jest okupowane lub w stanie buntu pokazanie to w podglądzie miasta (np. wszystkie budynki produkcyjne stoją w miejscu, ludzie w gromadkach, jakieś wymachiwanie widełkami itd, ogniska, szczątki)
-wraz z rozwojem muru dodanie jednostek stojących przy wejściach (A,B,C) i dodanie wieżyczek przy dwóch z nich (B,C)
-dodanie jakiejś mgiełki przy nabrzeżu, przy zboczach i farmie w podglądzie miasta

Ogólnie terenu w podglądzie i na mapie jest mnóstwo i może można by go jakoś zagospodarować, nie wiem, może większe zalesienie (z tego co znalazłem w Grecji to ok 20%)

Mam nadzieję, że znajdzie się więcej przychylnych osób aniżeli nieprzychylnych ;)
Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam :)


f56ef6bf7ffb8.png


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeśli ktoś jest na nie, prosiłbym o króciutkie uzasadnienie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Poszerzenie gamy grafiki

Ja zagłosowałem w sumie na nie. Dlaczego?! Dla mnie jest to zupełnie niepotrzebny bajer...a do tego jak znam osoby odpowiedzialne za Grepo w Inno, każda dodana grafika tylko zaciemniłaby obraz. Oni pewnie byliby chętni zająć się wprowadzaniem takich grafik...byleby nie musieli męczyć się nad poprawą tego, co do tej pory spierdzielili.

Także jak dla mnie, na chwilę obecną są rzeczy ważniejsze, którymi Inno powinno się zająć...a grafiki nowe mogą zacząć wprowadzać jak ta gra znowu będzie "grywalna".
 

DeletedUser5

Guest
Propozycja została odrzucona. Z jednej strony dodatki graficzne cieszą oko, ale z drugiej mimo wszystko mają wpływ na działanie serwerów, przez co zmniejszają grywalność.
 
Do góry