Poszukuję sojuszu na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Baris

nick; napisze na priv
doświadczenie;raczej duże
szukam sojuszu aktywnego i zaczynającego w poniedziałek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Baris

Sojusz aktywny 50 graczy już mamy, start piątek sobota wieczór.. jeszcze nie wiem.
 
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Baris

Nick z gry: Taki jak na forum
Doświadczenie w Grepolis: Małe
Coś o sobie: Gram poniżej poziomu amatorskiego, lubię budować domki, do walki się nie palę.
Jakiego sojuszu potrzebujesz: Szukam sojuszu na m56 lub południu m55. Liczę, że sojusz będzie mnie chronił i pozwoli mi spokojnie budować domki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Baris

Toś ty swój zrób :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Baris

Nick z gry: Taki jak na forum
Doświadczenie w Grepolis: Małe
Coś o sobie: Gram poniżej poziomu amatorskiego, lubię budować domki, do walki się nie palę.
Jakiego sojuszu potrzebujesz: Szukam sojuszu na m56 lub południu m55. Liczę, że sojusz będzie mnie chronił i pozwoli mi spokojnie budować domki.

Zapraszam do Nas :)
Nick z gry : DraGo1986
Doświadczenie: Spore
Coś o sobie: Agresywny styl gry, lubię farmić i tylko to potrafię robić:) Gram zazwyczaj non stop, jak coś robić to na 300% :)
Potrzebuję sojuszu, który będzie składał się z graczy ambitnych i aktywnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Baris

Nick : DominikusI
Doświadczenie : Bardzo duże,
Coś o mnie : Jestem bardzo aktywnym graczem, szukającym dużego i sprawnie działającego sojuszu. Szukam sojuszu na m35 a moje współrzędne to 349 i 539. Dopiero wczoraj zacząłem, ale jak mówiłem jestem aktywnym i cały czas rozwijającym się graczem.
 
Do góry