1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Poszukuję sojuszu na świecie Hermonassa

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Cze 2018.

1. Shannqa

Shannqa

Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.

Schemat pozostaje ten sam:
    Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.

2. Basilkos1996

Basilkos1996

Sojusz: BandofBrothers

3. Basilkos1996

Basilkos1996

Niech mnie zaprosi do sojuszu

4. Leiff

Leiff

Witam.

Szukam sojuszu na morzu 64.

Mój nick w grze Leiff

Posiadam wieloletnie doświadczenie na obu systemach podboju. Prowadziłem sojusze na innych światach, często należałem do rad sojuszy, mam więc obycie nie tylko jako gracz ale i jako dowodzący. Byłbym cennym nabytkiem. Dziś, tj. 25 lipca, zacząłem grę, późno niestety w skali istnienia świata, jednakże mam urlop więc jestem w grze praktycznie non stop.

Mam 36 lat więc nie w głowie mi "szczeniackie" zachowania. Nie klnę za wiele, szanuję innych graczy i ichdecyzje, umiem się podporządkować ale mam też własne zdanie, jestem więc aktywny i często służę radą.

Liczę na sojusz ogarnięty i współpracujący, nie toleruję gry solo, współpraca i zgranie to podstawa w grepolis, samotne wilki z natury długo nie zabawiają.

Pozdrawiam wszystkich i liczę na rychłą odpowiedź/zaproszenie.

5. MazakPL

MazakPL

Widzę że temat umarł?:D

Do góry