Poszukuję sojuszu na świecie Itaka!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Itaka!

Nick z gry: chrycho13
Doświadczenie w Grepolis: Gram obecnie na Psi i idzie mi całkiem nieźle - konto 340k punktów jak na razie :) Prowadzę tam wraz z kolegami sojusz, który wynieśliśmy sami na 11 miejsce w rankingu ( na chwilę obecną ). W Grepolis gram dość długo i mam duże doświadczenie jeśli chodzi o tą grę :)
Coś o sobie: Cześć, czołem! Skrótowo opiszę Wam swoją osobę, jako tą z którą możecie mieć do czynienia w grze. Porywczy i spokojny. Wariat i nudziarz. Czarno na białym jak czarne z białym, mój charakter jest dość kontrowersyjny przez jego kontrasty. Ma to swoje plusu, jak i minusy.. tak tak oczywiście tych pierwszych jest więcej. :)
Jakiego sojuszu poszukujesz: Szukam sojuszu prowadzonego przez doświadczoną osobę lub grupę osób znających się na tej grze. Morze? Interesuje mnie sojusz z 64 morza, najlepiej oczywiście bym sojuszników miał jak najbliżej. Ewentualne propozycje piszcie na PW, tym bardziej nie będę zły na osoby, które chcą jakiś sojusz założyć i poprowadzić go na szczyt :)
 

DeletedUser17698

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Itaka!

Zapraszamy do do sojuszu Królestwo Swadii. Morze 45 raczej nie będzie cię interesować ale chce cię namówić bo sojusz się rozwija a ja potrzebuje doświadczonych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Itaka!

Chrycho,zapraszam cie do sojuszu Wilki na M64,kojarzysz mnie z Psi? ;p
 

DeletedUser

Guest
Witam szukam sojuszu!!!

Jestem osobą początkującą jednak dość mocno zaangażowaną w grę (na ile czas pozwala). Moje osiągnięcia to w tej chwili 1566pkt ale działam dopiero od kilku dni. Ze swojej strony zapewniam pełne zaangażowanie i pomoc. Proszę o poważne propozycje. Świat ITAKA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Witam szukam sojuszu!!!

Macius71
2984
Poszukuję sojuszu blisko mnie morze 36 i aktywnego jak i silnego z ludźmi chętnymi to obopólnej pomocy.
 

DeletedUser19561

Guest
Szukam doświadczonego sojuszu !

Posiadam ponad 2000 punktów dopiero zaczynam i jeszcze się uczę .
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Szukam doświadczonego sojuszu !

szukacie sojuszu to zapraszam do *The One*
fajna atmosfera dużo walki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Szukam doświadczonego sojuszu !

Ja też szukam stałego sojuszu jestem aktywnym graczem w świecie Itaka proszę o odpowiedzi.
 
Do góry