Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Nick z gry: t3rmit7991
Doświadczenie w Grepolis: 1,5 roku
Coś o sobie: Jestem miły pomocny :) Mam poczucie humoru. Albo tylko tak myśle :D
Jakiego sojuszu poszukujesz: Zgranego ekipy która lubi się bawic i ma jakieś doświadczenie
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Nick- agnieszkaa
Doświadczenie w Grepolis- hm będzie ponad 3 lata już
Jakiego sojuszu poszukujesz- aktywnego,:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Agnieszka?
3 lata doświadczenia?
Szukasz aktywnego?
hmmm...
odezwij się na priv, mam pewne kontakty i mogę co nieco pomóc, oczywiście jeżeli nie mówimy o grze ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Szukam jakiegoś sensownego sojuszu w okolicy. Grę rozpocząłem wczoraj po zachodniej części m56.
Jestem dość doświadczonym, aktywnym graczem z dobrym, prawie nieprzerwanym dostępem do internetu(ah ta technika).

Zdarzyło mi się w historii troszkę zamieszać na światach:
-Beta pod nickiem Xantus79(przez pewien czas top4, a do zakończenia rozgrywki nie spadłem poniżej top40)
-Kappa już pod aktualnym nickiem Rokossowski, bez specjalnych osiagnięć czy entuzjazmu
oraz
-Chi również pod nickiem Rokossowski, gdzie grę rozpocząłem dość późno, lecz do końca rozgrywki pozostałem top1 swojego morza.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

3 lata doświadczenia?
Szukasz aktywnego?
hmmm...
odezwij się na priv, mam pewne kontakty i mogę co nieco pomóc, oczywiście jeżeli nie mówimy o grze ;-)

Dziękuję, po napisaniu na forum że poszukuję odezwał się ktoś w grze do mnie i jestem w zabawnym sojuszu;D w każdym razie jest wesoło i o to chodzi;)
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Hmm.
Ciężko chyba znaleść zgraną pake więc i ja się ogłoszę że szukam dobrej paczki która pogra razem dłużej niż miesiąc .
doświadczenie jest grałem zawsze pod swoim nickiem :) szczególnie Jota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Dziękuję, po napisaniu na forum że poszukuję odezwał się ktoś w grze do mnie i jestem w zabawnym sojuszu;D w każdym razie jest wesoło i o to chodzi;)
Nie wiem czy zauważyłaś, ale ja raczej proponowałem Ci pracę w night clubie. No ale pewnie i tak byś się nie nadawała...
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Nie wiem czy zauważyłaś, ale ja raczej proponowałem Ci pracę w night clubie. No ale pewnie i tak byś się nie nadawała...

No nie bardzo bo w nocy to ja śpię :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

No nie bardzo bo w nocy to ja śpię :D

Spanie w nocy jest przereklamowane ;P

Nick z gry: Mef cio - głupio to wygląda, ale przypadkowo nacisnąłem spację, jak zakładałem konto i nie zauważyłem.
Doświadczenie w Grepolis: Prawdę mówiąc brak, ale mam doświadczenie z wielu innych podobnych gier.
Coś o sobie: Spokojny, kulturalny i z poczuciem humoru ;)
Jakiego sojuszu poszukujesz: na pewno aktywnego. Teraz niby mam sojusz, ale go usunę jak dostanę dobrą ofertę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Juktas

Hmm.
Ciężko chyba znaleść zgraną pake więc i ja się ogłoszę że szukam dobrej paczki która pogra razem dłużej niż miesiąc .
doświadczenie jest grałem zawsze pod swoim nickiem :) szczególnie Jota.

Czy Ty nie grałeś przypadkiem w sojuszu Legion Polski ( to tylko jedna z nazw bo trochę tam się zmieniało, jacyś Hoplici byliście). Ja grałem na Jocie ( nick: Lukasonidas ) i prowadziłem Akademię dla Knights Templar ( Dark Angels wcześniej) niestety jak się wojna na dobre rozpętała zaczęła się praca i co najciekawsz mnie pewnie ominęło. Pamiętam tylko, że na moim morzu bliśmy w defensywie.

Poszukuję doświadczonego sojuszu.
Grałem Jocie 1,5 roku, potem kilka tygodni na światach 2.xx ale jakoś mnie nie wciągnęła gra w tamtych światach. Chcę spróbować na Juktas i grać z oraz przeciwko topowym graczom, a nie dzieciarni, która pisze wiadomości w stylu: "nie podbijaj mnie" albo "mój kolega ma tutaj 20 000 pkt i Cię podbije jak będziesz mnie atakował".
Jestem na morzu 76, nick taki jak na forum.
Do gry logouje się zaraz po otwarciu oczu a wylogowywuje się późną nocą. Mam swoje lata także nocami już tyle nie siedzę :)

Pozdrawiam graczy "starych" światów przed erą złota i 2.xxx
 
Do góry