1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Poszukuję sojuszu na świecie Kos

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 28. Kwi 2016.

1. Shannqa

Shannqa

Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.

Schemat pozostaje ten sam:
    Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.

2. maja2013

maja2013

Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Kos

Coś nie pykło z nazwą tematu ;)

//Nie będę offtopować z nowym postem, dzięki za zwrócenie uwagi, kopiowałam tytuł z Helorusa :D - Shannqa

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30. Kwi 2016
  3. Soleen

Soleen

Sojusz *LastRayOfSunshine* zaprasza w swoje szeregi, jesli jesteś chętny by się przyłączyć proszę o wybranie kierunku "południowo-wschodni". Powodzenia !

4. Mati5243

Mati5243

a ilu was idzie ?

5. weedbless

weedbless

Sojusz wolfpack zaprasza :) tak samo południowy wschód:)

6. Samian13579

Samian13579 Guest

Nick z gry: Samian13579

Doświadczenie w Grepolis:gram z przerwami, ostatnio grałem chyba rok temu, ale znów wracam. Tylko raz brałem udział w cudach to było chyba na świecie Pella, rangę też miałem wyższą nie pamiętam jaką, trochę na atakowaniu się znam itp. ale muszę sobie troszkę przypomnieć co i jak, byłem moderatorem forum sojuszu przez jakiś czas więc mogę spokojnie prowadzić forum w sojuszu do którego wejdę. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć. Zapraszajcie to się dowiecie ;-)

Coś o sobie:gram w World of Tanks, grałem w Goodgame Empire, mam prawie 16 lat, Team Speak to podstawa prowadziłem kiedyś ts-a sojuszu, gram mało ok 2h dziennie, ale może więcej będę grał ;-)

Jakiego sojuszu poszukujesz: musi być miła atmosfera, chciałbym zdobyć wysoką rangę, bo nudzi mi się jak nie mam obowiązków :) chciałbym być w sojuszu który jest i będzie w czołówce, w którym będzie można powalczyć o cudy i o zwycięstwo.

Jestem na morzu 55 dokłdnie pograniczu 55 i 45 no i prawie 56 ;-)
    Czekam na zapy ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5. Maj 2016
  7. Samian13579

Samian13579 Guest

Twoja oferta jest ciekawa, czekam na zaproszenie, jak nie trafię na nic lepszego to chętnie do Cb dołączę ;-)

8. kubiczek13

kubiczek13

Do góry