Poszukuję sojuszu na świecie Kos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Kos

Coś nie pykło z nazwą tematu ;)

//Nie będę offtopować z nowym postem, dzięki za zwrócenie uwagi, kopiowałam tytuł z Helorusa :D - Shannqa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Kos

Sojusz *LastRayOfSunshine* zaprasza w swoje szeregi, jesli jesteś chętny by się przyłączyć proszę o wybranie kierunku "południowo-wschodni". Powodzenia !
 

DeletedUser26668

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Kos

Sojusz wolfpack zaprasza :) tak samo południowy wschód:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Kos

Nick z gry: Samian13579

Doświadczenie w Grepolis:gram z przerwami, ostatnio grałem chyba rok temu, ale znów wracam. Tylko raz brałem udział w cudach to było chyba na świecie Pella, rangę też miałem wyższą nie pamiętam jaką, trochę na atakowaniu się znam itp. ale muszę sobie troszkę przypomnieć co i jak, byłem moderatorem forum sojuszu przez jakiś czas więc mogę spokojnie prowadzić forum w sojuszu do którego wejdę. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć. Zapraszajcie to się dowiecie ;-)

Coś o sobie:gram w World of Tanks, grałem w Goodgame Empire, mam prawie 16 lat, Team Speak to podstawa prowadziłem kiedyś ts-a sojuszu, gram mało ok 2h dziennie, ale może więcej będę grał ;-)

Jakiego sojuszu poszukujesz: musi być miła atmosfera, chciałbym zdobyć wysoką rangę, bo nudzi mi się jak nie mam obowiązków :) chciałbym być w sojuszu który jest i będzie w czołówce, w którym będzie można powalczyć o cudy i o zwycięstwo.

Jestem na morzu 55 dokłdnie pograniczu 55 i 45 no i prawie 56 ;-)
Czekam na zapy ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Kos

Takiego gracza nam wlasnie potrzeba, niedlugo ruszymy z rekrutacja do sojuszu - Patelnia smierci - juz na wstepie chcialbym zaznaczyc, ze mozesz objac stanowisko arcykuchty, jest to ranga dosc wysoka,, nie wyzsza jednak niz wzrost kucharza baru mlecznego Cud na rogu Felicjanek i Starowiejskiej. Do zakresu Twoich obowiazkow bedzie nalezalo utrzymywanie Patelni w nalezytym stanie, zarowno na zewnatrz jak i na wewnatrz, rozumiesz, patelnie ma byc przykladem. Porzadek w kuchni utrzymywac bedzie szef kuchni, ale bedziesz mial decydujacy glos w spawie dostaw tluszczu, na ktorym usmazymy cale zlo tego swiata. Otrzymasz rowniez stolek, nie taki zwyczajny taboret dla dla przecietnych zolnierzy, prawdziwe krzeslo z oparciem. Na czterech nogach, bo u nas jak siedziec to siedziec, w koncu nie wypada, by szycha stala przez dwie godziny.

Twoja oferta jest ciekawa, czekam na zaproszenie, jak nie trafię na nic lepszego to chętnie do Cb dołączę ;-)
 
Do góry