Poszukuję sojuszu na świecie Lapitos

yakamoz

Zespół Grepolis
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser31961

Guest
nick z gry:

PLpanflashekYT,

Doświadczenie z Grepolis:

niedawno zaczołem ale mam dobre doświadczenie,

Coś o sobie:

pomagać będę mojemu sojusznikowi. oczywiście będę z nim rozmawiać (gadać) i nie wiem co jeszcze mam powiedzieć.

Jakiego sojuszu poszukujesz:

lubię ludzi którzy nie będą narzekać na np. dlaczego go nie zaatakowałeś!!! lub mogłeś wysłać więcej posiłków!!! itp. poza tym ja tak nie robię ps. nie chodzi o

to że po prostu ktoś mówi że mogłem go zaatakować tylko chodzi o to że ktoś miał by za złe że tego nie zrobiłem.
 

DeletedUser31962

Guest
Nick z gry: M4rciN
Morze 54

Witam,

Mam 26 lat. Poszukuję aktywnego sojuszu. mam bardzo duże doświadczenie z serwera Akcjum, byłem koordynatorem działań wojennych na dwóch morzach. Zacząłem grę kilka dni temu. Poszukuję tylko sojuszu topowego, który ma szkółki. Sojusze, nowo powstałe czy też bez jakiegokolwiek doświadczenia mnie kompletnie nie interesują. Jestem osobą, która w grepolis nie lubi gry ekonomicznej, a lubiąca działania wojenne, dlatego też miałem taką a nie inną funkcję koordynatora. Można sprawdzić po odznakach i dać mi szanse. Na razie rosnę w sile.

Zapraszam do kontaktu w grze.

Pozdrawiam,
Marcin
 

DeletedUser31987

Guest
Nick z gry kubacd
doswiadczenie w grepolis
niedawno zaczałem ale szybko sie ucze mam doswidczenie z innych gier strategicznych
Witam
Mam 25 lat poszukuje aktywnego sojuszu, ze swej strony oferuje wsparcie w działaniach wojennych wymiana surowców itp
zapraszam do kontaktu
od sojuszu oczekuje współpracy i aktywności
Pozdrawiam
Kuba
 
Do góry