Poszukuję sojuszu na świecie Myonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser24255

Guest
Siemka
mój nick to KIBOL LECHA aczkolwiek kiedyś grałem pod Nickiem dodo221099
Aktualnie gram tylko na Lindos 100 tysięcy pkt i 150 w rankingu wojowników. Radzę sobie i na starym i na nowym systemie podboju :)
W grepolis gram od świata phi
na ypsilon osiągnąłem 650 tysięcy pkt rozwoju
później grałem na heraklionie koło 400 tysięcy pkt jak i na dellos
gram na apce i jestem dostępny średnio co 30 min na grze :)
pierwsze miasto buduje uniwersalne
w druim zależy jaki system jak nowy to off jak stary to deff
Nie gram na złocie przez co mogę zostać z początku z tył ponieważ uważam to tylko za zabawę. :D
Moje doświadczenie chyba najlepiej pokaże przebieg gry na lindos gdzie praktycznie upadłem ale sie podniosłem i jestem teraz top 1 na morzu :)
 

DeletedUser27715

Guest
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser

Guest
Nik qwsa
Grałem na kalidonie 5 dni.
Umiem budować domki, rekrutować i pisać wiadomiści?

Chciałbym zagrać z doświadczoną ekipą
 
witam,jak deklarowalem juz od dawna,nie gram w grepo na zadnym swiecie,dlatego chce wszystkich zawiadomic,ze sojusz Sigma Bross ,ktory sie tutaj pojawil i podszywa sie pod starych Sigmoli,jest wytworem jakiegos niedowartosciowanego dzieciaka,nie ma nic wspolnego z ludzmi ktorzy tworzyli Sigme i wygrali Sparte i Gythium
to samo dotyczy sie mojego nicku ktory sie tutaj pojawil,chodzi o *harnasm*
to jest jakis maly czlowieczek ktory nic nie osiagnal i podszywa sie pod czyjas nazwe,prosze nie mylic ze mna
pozdrowienie dla wszyskich znajomych
Marek harnasm
 
Do góry