Poszukuję sojuszu na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser25428

Guest
Desperacko poszukuję dobrego sojuszu z aktywnymi graczami.
Nick z gry: theslayer7 (taki sam jak na forum)
Doświadczenie w Grepolis: średnie (gram od Koryntu) od 2012 roku.
Coś o sobie: Jestem miły i kulturalny, słucham rozkazów lidera/rady czy jakiejś tam innej władzy danego sojuszu. Lecz nie lubię wielkiej lub pochodzącej z wielu stron presji. Gra to przyjemność i adrenalina, nie ciągły stres. Nie potrzebuję wysokich uprawnień by być lojalny dla danego sojuszu, tylko graczy, którzy pomogą w razie potrzeby, w razie potrzeby zwrócą na coś uwagę.
Jakiego sojuszu poszukujesz: Potrzebuję sojuszu z aktywnymi graczami i takiego, który nie jest "elytą" czyli takim sojuszem, gdzie tylko bardzo doświadczeni mogą być ani nie chcę "masówki" gdzie rządzi jakiś noobek lub gdzie np. 90% graczy ma mniej niż 1500 punktów.
 

DeletedUser28884

Guest
Nick z gry: Domalsky
Doświadczenie w Grepolis: Dosyć duże. Mój staż wynosi 3/4 lata.
Coś o sobie: Jestem miłą, przyjazną osobą. Zawsze dażą do celu, który pragnę zrealizować. Stawiam na pracę w zespole i głównie dobrą zabawę.
Jakiego sojuszu poszukujesz: Szukam sojuszu w pobliżu morza 66. Znajduje się w dosyć spokojnej okolicy. Wstępując w progi sojuszu jestem w stanie przenieść się nawet o kilka mórz, by pomóc sojusznikom w walce i rozwoju ekonomicznym.
 

DeletedUser9983

Guest
Nick z gry: Domalsky
Doświadczenie w Grepolis: Dosyć duże. Mój staż wynosi 3/4 lata.
Coś o sobie: Jestem miłą, przyjazną osobą. Zawsze dażą do celu, który pragnę zrealizować. Stawiam na pracę w zespole i głównie dobrą zabawę.
Jakiego sojuszu poszukujesz: Szukam sojuszu w pobliżu morza 66. Znajduje się w dosyć spokojnej okolicy. Wstępując w progi sojuszu jestem w stanie przenieść się nawet o kilka mórz, by pomóc sojusznikom w walce i rozwoju ekonomicznym.


Jak jesteś gotów przesiedlić się na Morze 35 to mam dla Ciebie sojusz godny polecenia... Wymagania to targ na 30 poziomie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry