Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.


Schemat pozostaje ten sam:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

szukam sojuszu - musi to być sojusz top50

skorzystam ze schematu

Nick z gry: Pan Bro Kuł, Pan Kalafior, Rzodkiewka, Fasolka Strączkowa
Doświadczenie w Grepolis: jestem legendą grepolis
Coś o sobie: mogę dodać coś od siebie
Jakiego sojuszu poszukujesz: silnego lub nie musi być silny jeśli jego nazwa będzie zaczynała się od liter em de i gie

wiecej informacji nie podam :)
 

DeletedUser22478

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

Zapraszam do sojuszu
All na pw:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

ja też szukam proszę o kontakt :D
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

Ja też będę poszukiwał sojuszu:
Nick z gry: ArekPro
Doświadczenie w Grepolis: Wcześniej grałem na jakimś świecie nie pamiętam teraz, ale ostatnio na Knossos, Maratonie i na Omedze(ale tutaj zrezygnowałem)
Coś o sobie: Jestem aktywny
Jakiego sojuszu poszukujesz: Aktywnego, robiącego porządne akcje na wroga i bez dziwnej nazwy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

Wszystkich chętnych zapraszam na priv. Tworzę WIELKI MOCNY SOJUSZ składający się z najlepszych graczy.

Jeśli ktoś jest chętny i szuka mocnego sojuszu dobrze trafił piszcie do mnie :)

P.S. Zapraszam też grupy kolegów, szukających nowego sojuszu.
 

DeletedUser22652

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

Nick z gry: amasaka
Doświadczenie w Grepolis: nie cały rok
Coś o sobie:
Witam nazywam się Mateusz gram w grepolis nie cały rok jestem zawziętym graczem nie trudne mi wstać w nocy i wsadzić kolna hmm lubię współpracować jestem aktywny na forum grałem na paru światach takich jak Pele,Delfy,Heraklion.Lubię rozmawiać prowadziłem sojusz doprowadziłem sojusz do top 1 na morzu i utrzymywałem się w top 1/2 na ogólnym sojuszów nie stety więcej praktyk nauki zmusiło mnie do zakończenia do gry w grepolis władze oddałem mojemu koledze i koleżance ale nie sety z tego co wiem to nie opanowali sojusz.
Nie chce tworzyć sojuszu bo nie jestem gotowy na prowadzenie sojuszu oczywiście mogę zawsze pomóc w prowadzeniu,tak jak wspominałem jestem agresorem gdy upatrzę sobie kogoś lub mi ktoś podpadnie to nie daję spokoju jestem wtedy jak wrzut na dupie jak się mnie po spędzie to i tak wrócę.Mój wybrany cel ? jest prosty top 10 :D od razu mówię że na początku raczej będę cichutko ale jak się rozpocznie walka rusze :)
Jakiego sojuszu poszukujesz:
U mnie nie liczy się liczba więc jakoś dlatego najchętniej szukam sojuszu w którym gra zgrana paczka znajomych ( doświadczonych ) którzy już grali na wcześniejszych światach
P.S.Posiadam Ts3 i Skype :)
 

DeletedUser11415

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu na świecie Retimno

Nick z gry: Czarson
Doświadczenie w Grepolis: nie wiem z 2 lata
Coś o sobie: yyyy nie na forum :p
Jakiego sojuszu poszukujesz: zgrana paczka + częsta obecność na czacie/TS.
Konkretnych ludzi, którzy współpracują, a nie tylko świecą punktami w rankingach.
 

DeletedUser

Guest
Zdzichu powraca (Poszukiwanie sojuszu)

Siemanko. Witajcie wszyscy. Po dwóch latach zacząłem tęsknić za Grepolis i za moim epickim sojuszem (az sie łezka w oku kręci) postanowiłem wrócić. Nie wiem czy ktos mnie pamięta, świat: Psi, nick: zdzichu9411, Vliderowałem jednemu sojuszowi potem liderowałem jego akademi. Jeśli ktoś szuka starego, doświadczonego gracza do sojuszu lub jego stworzenia na morzu 45 czekam :).
Ps: Jest jeszcze dostęp do starych rankingów z Psi (chciałbym powspominac :D )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Witam szukam jakiegoś sojuszu na m46 nie jakieś masówki mój nick to motocross4ever grałem na ypsilionie i wiem co nie co o tej grze ^^
 

DeletedUser23838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Moze ja tez gdzies sie zapisze :confused:
 
Do góry