1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Poszukuję sojuszu na świecie Rizinia

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 20. Lut 2017.

1. Shannqa

Shannqa

Rozpoczynamy po raz kolejny poszukiwania sojuszu! Nie masz gdzie się podziać i szukasz miejsca dla siebie? Zaprezentuj się innym w tym temacie.

Schemat pozostaje ten sam:
    Jak wiadomo, można dopisać więcej informacji, aby ludzie z sojuszu zainteresowali się Tobą i przyjęli Cię w swoje szeregi.

2. nocna furia 1977

nocna furia 1977

Witam nie wiem czy to prezentowanie się sojuszom w ramach poszukiwania jest sensowne sama próbowałam poszukać czegoś dla siebie po rozpadzie dotychczasowego sojuszu,i co rozczarowanie do potęgi entej-rozumiem że dobry sojusz szuka doświadczonych graczy,ale niektórzy są tak zarozumiali że czapka spada zachowują się jak by nigdy nie zaczynali i nie byli nowi tylko wystartowali z tym co mają teraz.Gorzkie słowa ale wysłałam tego trochę w miłych listach z zapytaniem i wszystkim co się z tym łączy no i co tylko obelgi i sprowadzenie człowieka w kategoriach zera smutne:)

3. izinho

izinho

Niestety ludzie zapominają jak to było kiedy sami zaczynali,a z mojego doświadczenia wynika że nowy gracz ma więcej chęci na grę i warto inwestować czas dla takich ludzi.

swizzy i gamma321 lubią to.

Do góry