Poszukuję sojuszu!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Temat przeznaczony dla osób, które poszukują sojuszu na świecie Efez.

Proszę o wpisywanie się zgodnie ze schematem:
Nick z gry:
Doświadczenie w Grepolis:
Coś o sobie:
Jakiego sojuszu poszukujesz:

Oczywiście w poście może znaleźć się więcej szczegółowych informacji :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry: Biedronetka
Doświadczenie w Grepolis: niewiele umiem ale sie staram
Coś o sobie: totalny n00b
Jakiego sojuszu poszukujesz: poszukuje sojuszu pszyjaznego z dużą ilościom członkuf. Najlpiej rzeby do mnie mieli durzo cierpliwości bo ja lubie grać ale nie wiem jak.
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry: Biedronetka
Doświadczenie w Grepolis: niewiele umiem ale sie staram
Coś o sobie: totalny n00b
Jakiego sojuszu poszukujesz: poszukuje sojuszu pszyjaznego z dużą ilościom członkuf. Najlpiej rzeby do mnie mieli durzo cierpliwości bo ja lubie grać ale nie wiem jak.


Zaplaszam do Spartatianów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry: Schoolgirl
Doświadczenie w Grepolis: 100 punktów doświadczenia do lvl 2.
Coś o sobie: nie wiem co to jest sobie
Jakiego sojuszu poszukujesz: WŁAŚNIE TWOJEGO, WEŹ MNIE :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry:xvx88
Doświadczenie w Grepolis:Jakieś tam jest :) radze sobie
Coś o sobie:gracz :)
Jakiego sojuszu poszukujesz:W którym obowiązują twarde zasady, nacisk na współprace i aktywność.Oczywiście miła atmosfera też jest w cenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry: NeRvoDaLegend
Doświadczenie w Grepolis: Raz mnie podbili XD
Coś o sobie: Feeder, Noob i Rusek
Jakiego sojuszu poszukujesz: Ruskich Prosów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry: NeRvoDaLegend
Doświadczenie w Grepolis: Raz mnie podbili XD
Coś o sobie: Feeder, Noob i Rusek
Jakiego sojuszu poszukujesz: Ruskich Prosów

Zapraszam do sojuszu Infiniti :)
Jeżeli chcesz, wyślę Ci zaproszenie. :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Serio poszukuję super soja :)

Nick: taki jak wszędzie, zawsze ten sam Marta996
Doświadczenie: na tyle duże, ze czasami czuję się wypalona grepolisowo :eek:, wkurza mnie byle gówienko
Coś o sobie: COŚ niedużego mocno pyskatego
Sojuszu: gdzie grają mocni gracze, doświadczeni, nie pytający gdy idzie atak: "co mam zrobić bo idzie na mnie atak" :) sorry, dziś miałam takie pytanie na innym serwie oczywiście. Szukam sojuszu idealnego, którego jak sądzę nie odnajdę tutaj ani nigdzie, dlatego chyba już niebawem czas zakończyć swoją 3-letnią przygodę z grepo, no może jeszcze na Biznancjum dogram do końca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Przypominam, że ten temat nie służy do komentowania osobowości innych graczy, tylko do zamieszczania ogłoszeń przez osób poszukujących sojuszu, ewentualnie do zapraszania danych osób do własnego sojuszu. Kolejny spam będzie nagradzany kartkami.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Szukam sojuszu :))) takiego który mnie wybroni przed oprawcami którzy znienawidzili mamuty które są pod ochroną :))

ps. coś_tam_CHAM-a zbanowali haha - pierwszy raz się cieszę że administracja zbanowała kogoś :) dziękuje Ci administracjo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

potrzebuje soja zeby odebrac nagrode :p nick w grze robsonyyy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

poszukuje sojuszu , przydałoby sie by ktoś mnie bronił
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry:Gawar11
Doświadczenie w Grepolis:yyy... no tego... wczoraj sie zarejestrowalem :D ...
Coś o sobie: MAm cy latka, cy i pou, siegam pupka ponad stuu. Mam kiesionke w myka miki a w kiesionce narcotyki. ale nie mufcie nikomu ok?
Jakiego sojuszu poszukujesz:nie musi byc dobry, wystarczy by mnie oprowadzil po grze :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

No to by dopełnić formalności

Nick z gry: SzalonyAhmed
Doświadczenie w Grepolis: Szkolenie w obozach dla grepoterrorystów w górach Theta, na pustyni ypsilon oraz w niedostępnych terenach Psi, oraz misje szkoleniowe na różnych innych światach, zdobyte sprawności: wysadzanie statków w portach na zapałkach, podkładanie min pod mury klasy PosejdonHamerBomb, plagi z użyciem H1ades-B-virus, błyskawiczne burzenie domków z panzerzeusa itp.
Coś o sobie: niezrównoważony psychicznie, zmiennonastrojowy, fanatyk sadysta, o maniakalnym dążeniu do doprowadzenia jak największej ilości osób w swojej okolicy do nerwicy, skrajnie zachowań autodestrukcyjnych, jak restart konta w ekstremalnych sytuacjach jego liwkidacja :) Dla pocieszenia dodam że wypalam się równie szybko co poradziecki pocisk zapalający :p
Jakiego sojuszu poszukujesz: A kto by mnie tam chciał... ale jak się taki znajdzie to biada mu oj biada :) Amerykańce go najadą pod pretekstem walki z terroryzmem :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Witam. Poszukuje do stworzenia silnego sojuszu. Gracz małecki1976 miasto ms7
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukuję sojuszu!

Nick z gry: Schoolgirl
Doświadczenie w Grepolis: 100 punktów doświadczenia do lvl 2.
Coś o sobie: nie wiem co to jest sobie
Jakiego sojuszu poszukujesz: WŁAŚNIE TWOJEGO, WEŹ MNIE :cool:
Zapraszam wszystkich do "Mroczni Galernicy"

Sojusz ten wygrał Thetę

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No to by dopełnić formalności

Nick z gry: SzalonyAhmed
Doświadczenie w Grepolis: Szkolenie w obozach dla grepoterrorystów w górach Theta, na pustyni ypsilon oraz w niedostępnych terenach Psi, oraz misje szkoleniowe na różnych innych światach, zdobyte sprawności: wysadzanie statków w portach na zapałkach, podkładanie min pod mury klasy PosejdonHamerBomb, plagi z użyciem H1ades-B-virus, błyskawiczne burzenie domków z panzerzeusa itp.
Coś o sobie: niezrównoważony psychicznie, zmiennonastrojowy, fanatyk sadysta, o maniakalnym dążeniu do doprowadzenia jak największej ilości osób w swojej okolicy do nerwicy, skrajnie zachowań autodestrukcyjnych, jak restart konta w ekstremalnych sytuacjach jego liwkidacja :) Dla pocieszenia dodam że wypalam się równie szybko co poradziecki pocisk zapalający :p
Jakiego sojuszu poszukujesz: A kto by mnie tam chciał... ale jak się taki znajdzie to biada mu oj biada :) Amerykańce go najadą pod pretekstem walki z terroryzmem :p
Ja "michałkuczek" z Psi zapraszam cię do "Mroczni Galernicy" (sojusz ten pogrywa na Thecie)
 
Do góry