Potwierdzanie zaklęć

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20586
  • Data rozpoczęcia

Czy ta opcja jest potrzebna?


  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser20586

Guest
W teraźniejszym interfejsie Grepolis jest łatwo o przypadkowe rzucenie zaklęcia na swoje lub cudze miasto. Proponuję okienko, z wiadomością "Czy na pewno chcesz rzucić zaklęcie (...) na miasto (...)?" i opcjami "TAK" i "NIE". Eliminuje to przypadkowe kliknięcia na zaklęcia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Jestem na nie , ponieważ według mnie utrudniło by to grę . Jak bym np. chciał rzuci przed kolonem opiekunki lub rydwany to mógłbym nie zdążyć
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Jestem na nie, z powodów podanych powyżej. Często wali się na szybko opiekunki i rydwany bez patrzenia aż do wyczerpania łask na szybko. Potwierdzanie każdego czaru znacznie spowolni ten proces...


Choć ja nadal czekam, aż zostanie poprawiony błąd z przeskakującymi z miejsca na miejsce czarami. Wciskam rydwany kilka razy z rzędu, aż czasami dostaje ochronę miasta zamiast tego, bo czary "zamieniły się" miejscami...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Ja byłbym za rozwiązaniem pośrednim, znaczy aby taka opcja była do włączenia w ustawieniach, wtedy wszyscy by byli zadowoleni :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Jestem generalnie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju odmóżdżaczy i myślących za człowieka interfejsów.
Czy na pewno celowo wcisnąłeś hamulec? Tak chcę się zatrzymać! Ale przed nami nie ma przeszkody i możemy bezpiecznie kontynuować jazdę. Ale ja chcę stanąć. Ale czy na pewno? Przecież do pracy/sklepu/domu mamy jeszcze kawałek drogi a Tu nie ma nic ciekawego...
Opcja urlopu ma potwierdzenie, a i tak co rusz ktoś ją włącza "przypadkowo"
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Mi to obojętne, opcja może wejść ale korzystać z niej nie będę choć po opiniach widzę że chyba jednak nie wejdzie:)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Jestem za jeśli w ustawieniach byłoby opcja wyłączenia tego :)
 
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Jestem na nie , zabierało by to zbyt dużo czasu ,a i nie miało by większego sęsu ,bo skoro weszliśmy w opcję rzucania czarów no to przecież nie przypadkiem czy też przez pomyłkę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

A jak ktoś kliknie przypadkowo to jego problem i tylko jego wina . Każdy ma taką samą szanse się pomylić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Lepsza jest opcja nieprzeskakujących zaklęć. To właśnie ich przemieszczanie często powoduje podobne błedy.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Potwierdzanie zaklęć

Jest to już wprowadzone, gdy chcemy rzucić na siebie negatywne zaklęcie np. Plagę to wyświetla nam się komunikat: "Ta Siła boska przyniesie negatywne skutki dla twojego miasta. Czy na pewno chcesz użyć Siły boskiej?".
 
Status
Zamknięty.
Do góry