[Ulepszenie] Powiadomienia mobilne - wiadomoscJako

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31352
  • Data rozpoczęcia

Czy powiadomienia push o przychodzącej wiadomości prywatnej są potrzebne?

  • Zdecydowanie

    Głosy: 11 50,0%
  • Nie

    Głosy: 5 22,7%
  • Wszystko jedno

    Głosy: 6 27,3%

  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser31352

Guest
Wśród powiadomień, które można dostac na telefon brakuje mi jednego. Nie ma powiadomień o przychodzących wiadomościach prywatnych w grze. Zazwyczaj gracze w sojuszu wysyłają sobie takie wiadomości, aby szybko rozesłać informacje. Takie powiadomienie na telefon (jak np. o nadchodzącym ataku) dobrze wpłynęłoby na szybkość reakcji graczy mobilnych.
 

DeletedUser19924

Guest
Nie no, bez przesady...jakbym miał o każdej wiadomości dostawać powiadomienie, to bym miał niezłą imprezę z alarmów :) Pewnie wyłączone zostałoby to u mnie od razu...w sumie i tak mam wszystkie powiadomienia wyłączone, tylko o ataku zostawione :)
 

DeletedUser19540

Guest
Głos na wszystko jedno. Przywykłem do tego, że jak ma się ważną sprawę do gracza to budzi się go alarmem o nadchodzącym ataku poprzez wysłanie polecenia i cofnięcie po kilku minutach, więc pewnie jakby coś takiego było to bym wyłączył żeby mi nie brzęczało niepotrzebnie (bo jednak sporo wiadomości dotyczy rzeczy mało pilnych, lub innych graczy z sojuszu) i mówił, żeby mnie budzić atakiem jakbym był pilnie potrzebny. Sporo moich znajomych pewnie zareagowałoby podobnie na tę zmianę, ale jak komuś na niej zależy i mu to w czymś pomoże to nie widzę przeciwwskazań.
 

DeletedUser8112

Guest
aplikacja ogólnie jest bardzo przeze mnie nielubiana. jest mnóstwo rzeczy, ale to mnóstwo , które bardzo irytują, można książkę napisać. Dla mnie pomysł bardzo trafiony. sojusznicy muszą mnie zaatakować, żebym weszła na grę i odczytała wiadomość. Jakby komuś nie odpowiadało, mógłby wyłączyć. u mnie od razu opcja została włączona.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Aplikacja -> dany świat -> Menu -> Ustawienia -> Powiadomienia wymuszone (Push notifications) -> zaznaczyć/odznaczyć "Masz nową wiadomość"
 
Do góry