[Wyjaśnione] Powiadomienia na apce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28174

Guest
Kilka wersji temu na apce była możliwość zmiany dźwięku powiadomienia w telefonie, przykładowo pobierając apke do alarmów dało się ustawić wybrany dźwięk jako powiadomienie w telefonie i wtedy apka dzwoniła w wielu przypadkach jak na komputerze posiadając potuska, niby to był tylko błąd ale czy jest jakaś szansa zmienić dźwięk powiadomienia z grepo na domyślny w telefonie na stałe? Biorąc pod uwage standardowy dźwięk powiadomienia z grepo a przykładowo alarmu jak z budzika przez 15 sekund który wrzeszczy to nie ma porównania co do tego czy się człowiek obudzi czy nie, więc tl:dr jest szansa aby zmienić ten dźwięk powiadomienia?
 

DeletedUser19924

Guest
Na apce nigdy nie było możliwe zmienianie dźwięku powiadomienia. Można było jedynie zmienić w opcjach telefonu...ale też nie na stałe, bo trzeba było co aktualizację bodajże zmieniać od nowa.
 

DeletedUser28174

Guest
O to tez mi chodzi, kilka aktualizacji temu przez jakąś aplikacje ze sklepu play udało mi sie zmienić dźwięk powiadomienia w telefonie i jak leciał atak na grepo to dzwonił tak jakby przyszedł sms a nie jeden krótki sygnał że atakują, dlatego chciałem zapytać czy da sie coś takiego zrobić i jak to zrobić właściwie bo jedną aktualizację mi działało a po aktualizacji apki grepo znowu wróciło do stanu wyjścia i jest klasyczny dźwięk apki grepo co jest moim zdaniem za słabym dźwiękiem żeby dobudzić człowieka
 

DeletedUser19924

Guest
Jakiś czas temu to był błąd i apka nie dawała swojego charakterystycznego powiadomienia. Niektórym dzwoniła jak sms, a innym wcale.

A jak zmienisz głos samemu w apce, to musisz robić to co aktualizację od nowa w plikach gry na telefonie.
 

DeletedUser28174

Guest
Czyli musze pogrzebać w plikach w telefonie, o coś takiego mi właśnie chodziło, masz może jakąś apke do tego albo objaśnisz coś więcej? Średnio ogarnięty w tym jestem :D
 

DeletedUser19924

Guest
Poszukaj tutaj na forum, kilka razy były tematy związane ze zmianą alarmu...jak Ci zależy, to znajdziesz
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser31057

Guest
Podlinkowałby ktoś temat? :] jestem nieco leniwy i nie chce mi się szukać. Mogę się odwdzięczyć jakimś miłym zaklęciem na najnowszym serwie
 
powiadomienia często nie działają i takich tematów jest pełno natomiast jak zmienić dzwięk to opisał oszczep, może poszukaj po jego postach
 

DeletedUser31057

Guest
powiadomienia często nie działają i takich tematów jest pełno natomiast jak zmienić dzwięk to opisał oszczep, może poszukaj po jego postach
Dzięki za info, w wolnej chwili poszukam. Niestety nie grasz na Eubea ani Gnossos, więc nie mam się jak odwdzięczyć. Chyba że zaczniesz :D
 
Do góry