Powiadomienia na telefon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19433
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby powiadomienia na telefon zostały usunięte????


  • W sumie głosujących
    61
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

wszystko o czym mówicie jest ogólnodostępne i darmowe. jedyny problem to wasz sprzęt. przecież gra nie może się dostosowywać do ciebie. na pewno nic się nie zmieni pod tym względem. gra jest stworzona przede wszystkim po to aby zarobić i jest rozwijana w tym właśnie kierunku. bo nawet posiadanie samej aplikacji na telefon jest zarobkiem bo przychodzą reklamy na telefon, za które ktoś pieniądze bierze.
premium też musi dawać przewagę aby chętniej było kupowane. mimo wszystko uważam jest to okey. chcesz to masz nie to nie. tobie wygrywanie z takimi graczami powinno dawać podwójna frajdę, narzekanie nic nie da.

gracze którzy korzystają z premium i aplikacji na telefon nie oszukują, wykorzystują tylko to co legalne i ogólnie dostępne.
gracze którzy z tego nie korzystają to zapewne bezrobotni z całodobowym czasem spędzanym na kompie i narzekającym na brak sprzętu.
dzisiaj co drugi gimnazjalista ma już androida.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

INNO uzależnia od tej gry jak tylko może. Ta apka to po to aby się z grą nie rozstawać na krok. Bardziej wciągnąć i zaangażować emocjonalnie ludzi. Nie bardzo tylko rozumiem o co ten chaos? (nie używam, żeby nie było) Jest kilka gorszych rzeczy wypaczających tą grę, a mimo to nie widać jej upadku. Nawet rzekłbym że ma się lepiej niż kiedyś :) I tak od dawna jest prawie niemożliwością podbić aktywnego gracza ze sporą ilością złota. Nie rusza mnie zbytnio ta aplikacja...
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Jeśli coś jest dozwolone to znaczy, ze jest sprawiedliwe? To bardzo nowatorska myśl. Stwórz jakiś zupełnie nowy nurt w filozofii chłopie tylko dobrze go opisz, bo nikt przed tobą tego jeszcze na przestrzeni dziejów nie zrobił haha

Widzę, że większość patrzy na problem w zależności od tego czy używa czy nie używa tego szajsu z powiadomieniami. (@ Sisi załamałaś mnie :D )
A tu nie o to chodzi. Nie chodzi o sprawiedliwość ani nawet o zabijanie gry. Tu po prostu brak logiki jakiejkolwiek.

Jeden gracz płaci pełne premium i ma powiadomienie o atakach, a drugi tez płaci pełne premium i go nie ma, bo nie ma telefonu odpowiedniego. Nie wspomnę, ze ta sama aplikacja jest ZAKAZANA na przeglądarkę w kompie.

To za tydzień wprowadzą nowego boga, którego będą mogli używać posiadacze windy 8 a ci z ikspekiem i siódemką już nie. A za dwa tygodnie gracze z poza Polski będą mieć podgląd czy przeciwnik jest online a ci w kraju już nie bo coś tam, coś tam...
Tez wtedy Sestero napiszesz, że jak ktoś chce być na froncie to niech zainwestuje w przeprowadzkę do południowej Francji? Albo, ze to sprawiedliwe bo dozwolone?

Ja bym jeszcze zrozumiał, jakby te powiadomienia dali w opcji premium choć to i tak byłoby przegięcie ostre. No ale teraz gracz który płaci premkę a gra z kompa nie ma powiadomień a ten co grosza nie wydał na grę ma.

I tak dla pełnej jasności ja mam możliwość używania powiadomień. Wypróbowałem, niespecjalnie spełnia to moje oczekiwania i nie używam.

Sprawiedliwe względem Inno jest. Dają-korzystam. Nie mam pretensji do tych co też mają. Mogę mieć pretensje do operatora, że nie łapie mi zasięgu i za późno przychodzą-to nie jest istotne. Problem jaki opisałeś to problem tego, że każdy może bezpłatnie zagrać w grepolis, ale nie zapominaj proszę, że to jest gra p2w, więc w czym problem. Opisałeś piękny przykład, że "przepisy ruchu drogowego są takie same"-tutaj również nie przyspieszysz za złoto czasu dojścia ataku i jeszcze innych opcji. Dlaczego gracze, którzy mają aplikację mają niby zabijać sportowego ducha walki? Czy powiedzmy grepoolimpiada i kupowanie za złoto laurów, a następnie kupno podwójnych pkt walki jest uczciwe i honorowe? To jest gra kolego, nie dorabiaj właśnie do niej filozofii, jak ktoś nie ma na premium może rozwiązywać ankietki i dostanie złoto, jak ktoś ma na telefon umożliwiający działanie aplikacji-ok, jego sprawa. Inno daje możliwości takie. Nie pyta nikogo o stan konta i umożliwia grę za darmo. To właśnie ambicjonalne podejscie do tej gry zabija ją-zazdrość, klasyfikowanie graczy itp. itd.. Znam ludzi co się zadłużyli przez grepolis, znam również osoby, którym firmy prawie poupadały, bo olewali pracę kosztem gry, a wiem, że ta aplikacja w czasach, gdy grali bardzo by im pomogła, bo też byli grepoholikami. Sisi ma zamiar spać dłużej-jej sprawa. Jak się zrobi dobre synchro i nie płynie po 6-7 godzin to się jest w stanie każde miasto zabrać. Nie rozumiem, więc dlaczego Ciebie to boli? Masz-korzystaj i pośpij dłużej, bądź bardziej wyspany i nie wylewaj proszę swojej złości na forum.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

To jest gra kolego, nie dorabiaj właśnie do niej filozofii, jak ktoś nie ma na premium może rozwiązywać ankietki i dostanie złoto, jak ktoś ma na telefon umożliwiający działanie aplikacji-ok, jego sprawa.

Prawie ze wszystkim co tu napisałeś każdy się zgodzi. To zdanie jednak pokazuje doskonale błąd w twoim rozumowaniu. Jesli ktos nie kupuje premium może go zdobyc za darmo, wygrać, dostać. Jesli ktoś nie ma odpowiedniego telefonu to..? To nie skorzysta z jednej z najpomocniejszych opcji w tej grze.
Przypominam, że ta sama aplikacja jest zabroniona na kompie. Dlaczego? Niech INNO nawet maile wysyła czy dzwoni do ludzi, że atak leci ale do wszystkich.
Nie chodzi o powiadomienia tylko o wykluczenie.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Jesli ktoś nie ma odpowiedniego telefonu to..? To nie skorzysta z jednej z najpomocniejszych opcji w tej grze.

Powiedz mi kto w dzisiejszych czasach nie korzysta z telefonu? nie zamykaj się tylko w kręgach Polski, patrz w jakich krajach Inno działa. Mają wyłączyć opcję, bo smartfony od 2 może 3 lat dopiero wchodzą na rynek i były cholernie drogie? Myślisz, że to problem Inno? Nie. Obecnie smartfony z androidem są za złotówkę w sklepach.

Przypominam, że ta sama aplikacja jest zabroniona na kompie. Dlaczego? Niech INNO nawet maile wysyła czy dzwoni do ludzi, że atak leci ale do wszystkich.

Jeżeli używałeś to wiesz, że powiadomienie pojawia się w postaci jednego push-a. jest sygnał i tyle.
Włącz sobie dźwięki w grepo, jeżeli pojawi się Tobie atak usłyszysz również dźwięk ataku-ale tak zapewne tutaj też jest wykluczenie, bo nie wszyscy mają głośniki przy komputerze, ba niektórzy wyłączają komputer na noc i co teraz?
złe Inno, paskudne Inno?
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Powiedz mi kto w dzisiejszych czasach nie korzysta z telefonu? nie zamykaj się tylko w kręgach Polski, patrz w jakich krajach Inno działa. Mają wyłączyć opcję, bo smartfony od 2 może 3 lat dopiero wchodzą na rynek i były cholernie drogie? Myślisz, że to problem Inno? Nie. Obecnie smartfony z androidem są za złotówkę w sklepach.

Sprzedaj mi zatem 20 szt. Dam ci po dwa złote za jednego (100% przebita) i rozdam umorusanym dzieciakom w okolicy.
I co mnie obchodzą jakies inne kraje? Cena premium jakos nie jest jednakowa a produkt zawsze sie dostosowuje do danego rynku. Slyszał o autach z kierownica po prawej stronie lub o wersjach gier wyłacznie na rynek japoński lub amerykański?
Widać, że jedyny argument to taki, ze Ipada nie maja tylko pijacy i bezrobotni a oni nie zasługuja na powiadomienia. Wróć na ziemię.

Jeżeli używałeś to wiesz, że powiadomienie pojawia się w postaci jednego push-a. jest sygnał i tyle.
Włącz sobie dźwięki w grepo, jeżeli pojawi się Tobie atak usłyszysz również dźwięk ataku-ale tak zapewne tutaj też jest wykluczenie, bo nie wszyscy mają głośniki przy komputerze, ba niektórzy wyłączają komputer na noc i co teraz?
złe Inno, paskudne Inno?

Nie łapiesz. Popytaj, przemysl i moze wpadniesz na to o co tu chodzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia na telefon

Jak najbardziej TAK - nowa wersja mobilna wystarczy w zupelnosci
 
Status
Zamknięty.
Do góry