Powiadomienia SMS

Więc jak?

  • Za

    Głosy: 2 25,0%
  • Przeciw

    Głosy: 6 75,0%
  • Obojętnie (Wstrzymuję się)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomyślałem sobie.... że fajnie by było dostać SMS'a.... o tym, że idzie atak.... zamiast nic nie wiedząc spokojnie robić coś zupełnie nie związanego z grą. W wielu przypadkach mogło by to zmienić los mój, Twój i innych.
I tak sobie pomyślałem że tu napiszę o tym. Kto wie.... może wypali :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia SMS

Oczywiście jestem przeciw, w tej grze element zaskoczenia jet równie ważny co siła ataku, każdemu dobremu graczowi odebranie miasta stanie się nie możliwe, bo każdy będzie chciał otrzymywać smsy.
 
Odp: Powiadomienia SMS

To samo co na pisał Szef kuchni i Do tego pomyśl ile kasy by twórcy musieli wydać na sms`y nikomu by sie to nie opłacało ;)
Totalnie na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia SMS

Jako obrońca powiem tak, ale jako agresor powiem nie. Zależy teraz co u gracza przeważy: chęć zabezpieczenia własnych miast, czy dobra zabawa z rozgrywki z niespodzianką. Ja wolę to 2gie, czyli nie.
Mogę się jednak zgodzić na coś takiego pod jednym warunkiem - cena SMSa nie będzie niższa niż 50 groszy netto. W przypadku 10 idących fake'ów da to 5zł na rozwój gry, więc postaram się wówczas grę wspierać finansowo posyłając 200 fake'ów dziennie (100 zł)

... pomyśl ile kasy by twórcy musieli wydać na sms`y nikomu by sie to nie opłacało ;)
Wydaję mi się, że SMS z neta idzie darmo lub za 1 gr, więc mogliby na tym niezłą kasę zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia SMS

Oczywiście jestem przeciw, w tej grze element zaskoczenia jet równie ważny co siła ataku, każdemu dobremu graczowi odebranie miasta stanie się nie możliwe, bo każdy będzie chciał otrzymywać smsy.
No tak.... o elemencie zaskoczenia nie pomyślałem....
Ale to jest wstępna i nieprzemyślana wersja. Można by zrobić tak, że gracze dostawali by SMS'y (o ile by chcieli) do pewnego stopnia rozwoju, np. po zdobyciu któregoś już miasta byłoby to już nie możliwe. Ułatwiło by to grę początkującym i dało im większe szanse ( jeśli umieliby i mieli jak to wykorzystać).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia SMS

Masz to w mobilnej wersji na Androidzie. Powiadomienia przychodzą, byleś był online. GPRS czy co tam masz odpalasz na stałe i po sprawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia SMS

Masz to w mobilnej wersji na Androidzie. Powiadomienia przychodzą, byleś był online. GPRS czy co tam masz odpalasz na stałe i po sprawie

Wiem. Tyle, że nie mam androida. Natomiast mam telefon :D
I widzę, że pomysł chyba padł....
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Powiadomienia SMS

Propozycja już była, oczywiście odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry