[Potwierdzony i zgłoszony] Powiadomienia wymuszone dotyczące ataków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34833
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser34833

Guest
Powiadomienia wymuszone dotyczące ataków, wczoraj podczas ataku na moje miasto z ogniami aplikacja zawiodła.....
 

DeletedUser32517

Guest
Po każdej aktualizacji dobrze jest sprawdzić czy przychodzą. Chociaż przy tej apce nigdy nie można być w stu procentach pewny. Bardziej ufałbym apce od mc’a tam przynajmniej mają weryfikowanie dwuetapowe hihi
 
Jeszcze kilka miesięcy temu na apce można było polegać. Obecnie dostać powiadomienie o ataku przed jego dojściem jest rzadkością. Czasem nawet dostaję po kilku godzinach, gdy już zdążyłem zapomnieć o ataku.

To sprawia, że ta gra przestaje być grywalna, no chyba, że ktoś siedzi cały czas na komputerze.
 
Jeszcze kilka miesięcy temu na apce można było polegać. Obecnie dostać powiadomienie o ataku przed jego dojściem jest rzadkością. Czasem nawet dostaję po kilku godzinach, gdy już zdążyłem zapomnieć o ataku.

To sprawia, że ta gra przestaje być grywalna, no chyba, że ktoś siedzi cały czas na komputerze.
Ja Wam od zawsze mówiłem. Lapek 24/7, a nie jakas apka.
 

DeletedUser27702

Guest
dokładnie...kiedyś to całkiem alarm padł...
pamietasz jak wgrywało wiele osób specjalne programy bo powiadomienia nie działały?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Dziękujemy za informację, przekazaliśmy już problem naszym technikom do sprawdzenia. Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że problem zostanie jak najszybciej usunięty.
Proszę jednakże pamiętać, że informacja o ataku zostaje wysłana do chmury Google, po czym tracimy nad nią (informacją) jakąkolwiek kontrolę i nie wiemy co się dzieje dalej. Ponieważ Google zbiera bardzo dużo danych ich serwery nie są w stanie tego przetworzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry