powiadomienia

  • Rozpoczynający wątek pawel1915
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
gram w plemiona , jest tam taka opcja ze zaraz napisanej wiadomości ukazuje się koperta koło wiadomości , tutaj tego nie zauważyłem tak samo jest z raportami ,lub tez z forum soliuszu ,

pytanie :

czy tutaj w przyszłości tez idzie liczyć na takie ułatwienie , czy do końca cza będzie się domyślać czy ktoś coś napisał???:p
 

DeletedUser

Guest
gram w plemiona , jest tam taka opcja ze zaraz napisanej wiadomości ukazuje się koperta koło wiadomości , tutaj tego nie zauważyłem tak samo jest z raportami ,lub tez z forum soliuszu ,

pytanie :

czy tutaj w przyszłości tez idzie liczyć na takie ułatwienie , czy do końca cza będzie się domyślać czy ktoś coś napisał???:p
U mnie to jest ;)
 

DeletedUser

Guest
mi sie nie pokazuje , a mało tego jak wchodze na wyspe z przeglądu wiochy to wyskakuje mi komunikat zeskrypt nie działa , sorki ze smiecę tutaj ale nie wiem gdzie sie pytac
 

DeletedUser

Guest
w plemiona gram na tej przeglądarce i jestem juz przyzwyczajony do niej, jest to odnoga firefoxa
 

DeletedUser

Guest
Na pewno w Firefoxie pojawia się migający raport.
Może właśnie tej animacji/ efektu nie potrafi wyświetlić Twoja przeglądarka Pawle.
 

DeletedUser

Guest
no nic może same się naprawi , temat do zamknięcia , dziękuje tym co się wypowiedzieli i służyli mi dobrą radą
 

DeletedUser

Guest
Prawdopodobnie masz starszą wersje przeglądarki internetowej. Zaktualizuj ją do najnowszej wersji i powinno wszystko być ok.
 

DeletedUser

Guest
gram w plemiona , jest tam taka opcja ze zaraz napisanej wiadomości ukazuje się koperta koło wiadomości , tutaj tego nie zauważyłem tak samo jest z raportami ,lub tez z forum soliuszu ,

pytanie :

czy tutaj w przyszłości tez idzie liczyć na takie ułatwienie , czy do końca cza będzie się domyślać czy ktoś coś napisał???:p

miałem ten sam błąd, gdy logowałem się z Firefox 2

Na Firefox 3.6 wszystkie te ikonki się pojawiają
 
Status
Zamknięty.
Do góry