[Ulepszenie] Powiadomnie o wsparciach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 22 88,0%
  • Nie

    Głosy: 1 4,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser15166

Guest
Proponuję w powiadomieniach o wsparciach, dodać informację do jakiego miasta przybędzie tak samo jak jest w przypadku powiadomień z atakami.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Ta zmiana ma służyć temu by nie zgubić własnych wsparć, czy jak?:)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Ta zmiana ma służyć temu by nie zgubić własnych wsparć, czy jak?:)
Jak się ma kilkadziesiąt miast i nieaktywnego zarządcę myślę że się taka informacja okaże się przydatna, wtedy nie będzie potrzeby przeglądania miast aby sprawdź gdzie idzie konkretne wsparcie o który dostaliśmy powiadomienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Jestem na tak ale raczej tego nie wprowadzą bo po to jest zarządca paweł po co inno ma sobie odbierać kasę :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Skoro już mamy, obok skracania czasu budowy i rekrutacji, surowce za złoto, to proponuję zrobić kolejny krok, dzięki któremu gra
stanie się jeszcze przyjemniejsza. Mianowicie udostępnić gotowe jednostki lub budynki za złoto.Zaoszczędzi to graczom klikania a tym samym czasu.Czas ten mogą spożytkować na zarabianie realnych pieniędzy, które potem sobie spokojnie wydadzą na przyjemności typu gra w grepolis.
Ewentualnie wprowadzić odpłatne skracanie czasu przepływu surowców przez targ, ale po co się tak rozdrabniać.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

A jaki to ma związek z tematem?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Skoro już mamy, obok skracania czasu budowy i rekrutacji, surowce za złoto, to proponuję zrobić kolejny krok, dzięki któremu gra
stanie się jeszcze przyjemniejsza. Mianowicie udostępnić gotowe jednostki lub budynki za złoto.Zaoszczędzi to graczom klikania a tym samym czasu.Czas ten mogą spożytkować na zarabianie realnych pieniędzy, które potem sobie spokojnie wydadzą na przyjemności typu gra w grepolis.
Ewentualnie wprowadzić odpłatne skracanie czasu przepływu surowców przez targ, ale po co się tak rozdrabniać.

Chyba nie ten temat !
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Na tak gracz który ma 50 miast a w 10 ma bunt no to nie pogubi ich wszystkich
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Skoro już mamy, obok skracania czasu budowy i rekrutacji, surowce za złoto, to proponuję zrobić kolejny krok, dzięki któremu gra
stanie się jeszcze przyjemniejsza. Mianowicie udostępnić gotowe jednostki lub budynki za złoto.Zaoszczędzi to graczom klikania a tym samym czasu.Czas ten mogą spożytkować na zarabianie realnych pieniędzy, które potem sobie spokojnie wydadzą na przyjemności typu gra w grepolis.
Ewentualnie wprowadzić odpłatne skracanie czasu przepływu surowców przez targ, ale po co się tak rozdrabniać.

I co jeszcze?! Może gotowe miasta!
Złoto, złoto wszędzie.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

oczywiście ,że tak- po co kupować budynki osobno jak można całe miasto od razu.

a na marginesie, zobaczcie jak oszczędność złota: igrzyska kosztują 50 szt. złota, a festyn niewiele ponad 30 szt., występy teatralne jeszcze taniej- kupowałam surowce po 10 złotych monet od 1, 5 k surowca.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

Dobra rzecz - widzę, że idzie wsparcie do mnie (bez zarządcy na pasku obok z powiadomieniami)
i widzę gdzie to wsparcie idzie... nawet info od kogo nie trzeba.
Wchodzę na miasto i sprawdzam... moi wspierają, jest ok. Wspiera przeciwnik - poleci kolon :)
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Powiadomnie o wsparciach

I co jeszcze?! Może gotowe miasta!
Złoto, złoto wszędzie.:mad:

Ja bym poszedł jeszcze o krok dalej i zrobił zasypywanie i skracanie cudów złotem. Tudzież już na starcie świata wystawić koronkę na licytację na targowisko i który sojusz zasypie więcej złota przez miesiąc wygrywa. To by była zabawa dopiero :D

Wracając do tematu jestem jak najbardziej za. Gram bez premium i mając ponad 100 miast jest tragedia ogarnąć gdzie lecą wsparcia.
 
Do góry