Powody wyrzucenia z sojuszu

Czy podoba wam się ten pomysł?

  • Tak,podoba mi się

    Głosy: 12 44,4%
  • Nie,nie podoba mi się ten pomysł

    Głosy: 8 29,6%
  • Trochę tak,trochę nie(neutral)

    Głosy: 7 25,9%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser15829

Guest
Proponuję wprowadzić powody wyrzucenia z sojuszu,ponieważ gracze często piszą ,,za co mnie wywaliłeś z sojuszu?"

Wyglądało by to tak:po kliknięciu ,,Wyrzuć" pojawiło by się okienko i w nim by pisało ,,Podaj powód wyrzucenia z sojuszu:Tutaj wpisz powód"

Po wpisaniu wybieramy przycisk ,,Wyrzuć" lub ,,Anuluj"

Gdy klikniemy ,,Anuluj" gracz by nie został wyrzucony z sojuszu.

Po wyrzuceniu gracza przyjdzie do niego wiadomość która mniej więcej tak powinna wyglądać:Zostałeś wyrzucony z sojuszu [NAZWA SOJUSZU] powód:[POWÓD WYRZUCENIA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Myślę, że mogłoby to oszczędzić trochę spamu ale czy wniosłoby to coś więcej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Jest to pewne rozwiązanie, lecz tylko dla liderów sojuszów, żeby im ułatwić życie :D A nie wnoszące coś więcej do gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Nie widzę powodu takiej zmiany.
Jeśli ktoś wylatuje z sojuszu z reguły jest powód ku temu. Rozsądni szefowie sojuszów rozmawiają z ich członkami, ustalają regulaminy i motywują w różny sposób poprzez masówki lub wpisy na forum. Jeśli ktoś nie korzysta z funkcji ogólnie dostępnych typu: forum, konwersacja lub po prostu wewnętrzny regulamin, nie widzę powodu dla którego trzeba by się jeszcze tłumaczyć z takiej a nie innej decyzji.
Druga sprawa:
Załóżmy, że ktoś zakłada sojusz, który jest jego widzimisię. Jeśli będzie miał ochotę to może wywalać bez powodu - tak po prostu. I co w tym złego? Jego sojusz długo nie przetrwa a jego miasta będą sympatyczną farmą w pierwszej kolejności dla graczy niegdyś niesłusznie wyrzuconych.
Sens każdego normalnego sojuszu polega na zgraniu, a jeśli go nie ma to nie ma sojuszu.

Mógłbym jeszcze wiele pisać, ale te argumenty powinny wystarczyć. Moim zdaniem nie ma podstaw do takiej zmiany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Jestem na tak, jeśli będzie można pozostawić to miejsce puste:p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

O...bardzo dobry pomysł w końcu.

Zmodyfikowałbym go tylko troszkę. Powód wyrzucenia byłby widoczny np. w statystykach gracza żeby każdy mógł przy przyjmowaniu delikwenta/ki widzieć co to za ziółko.

Przykładowe powody

wyrzucone

- zbyt małe piersi
- obgaduje sojuszniczki
- nie korzysta z okazji żeby być cicho
- przypala wodę na herbatę

wyrzuceni

- podbierał surkę z farm szefa
- zataił uczęszczanie do gimnazjum
- we wpisach używał zwrotów typu "lofciam", "żal", "chyba ty" oraz xdxdxdx
- pytał jak wprowadzić koleżance kolona

Przeglądając od razu wiemy z kim mamy do czynienia. Łatwo można też komuś zniszczyć grepolisowy wizerunek co mnie bardzo cieszy.:rolleyes:

Dlatego na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Uważam, że powyższy pomysł gracza MG34 jest stanowczo zbyt śmiały.

Co powiesz na taki przykład:

Założyciel X nie lubi gracza Y, zaprosił go do sojuszu a minutę później wyrzucił z niego podając masę powodów (oczywiście nieprawdziwych) przez co gracz Y ma złą opinię wśród wszystkich i nie pozostaje mu nic innego jak zakończyć grę.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Uważam, że powyższy pomysł gracza MG34 jest stanowczo zbyt śmiały.

Co powiesz na taki przykład:

Założyciel X nie lubi gracza Y, zaprosił go do sojuszu a minutę później wyrzucił z niego podając masę powodów (oczywiście nieprawdziwych) przez co gracz Y ma złą opinię wśród wszystkich i nie pozostaje mu nic innego jak zakończyć grę.

patrz ostatnie zdanie mojego posta....

Łatwo można też komuś zniszczyć grepolisowy wizerunek co mnie bardzo cieszy.:rolleyes:

Dlatego na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

bezsensu.....
jak ktos przeczytapowod, i tak bedzie chcial dowiedziec sie szczegulow i i tak bedzie spamowal....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Powtórzę po raz kolejny :

Gracz który jest wyrzucany z sojuszu przeważnie zostaje poinformowany dlaczego tak się dzieje ;)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Powtórzę po raz kolejny :

Gracz który jest wyrzucany z sojuszu przeważnie zostaje poinformowany dlaczego tak się dzieje ;)

To pokaż mi gdzie już o tym pisałeś.

Prowadzisz jakieś badania statystyczne czy tak sobie tylko strzelasz?
 
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

Po wpisaniu wybieramy przycisk ,,Wyrzuć" lub ,,Anuluj"
Gdy klikniemy ,,Anuluj" gracz by nie został wyrzucony z sojuszu.
To mi się podoba, bo nieraz 10 razy upewniałam się, czy dany krzyżyk jest właśnie przypisany do nicku gracza, którego chciałam wyrzucić. Jeśli w takim okienku będzie pojawiała się nazwa gracza, którego dotyczy pytanie, to dla mnie dobry pomysł :)

Co do samego automatycznego tekstu wysyłanego do wyrzucanego gracza, to mnie osobiście taki szablon by przeszkadzał. Mam (a może bardziej miałam) swoje teksty na różne okazje. I oczywiście nie wyobrażam sobie wyrzucania gracza bez wcześniejszej rozmowy z nim... no, może jedynie w pewnych specyficznych sytuacjach typu zdrada, ale i wtedy zwykle jest wyjaśnianie sytuacji. Jeżeli już miałoby być takie ułatwienie, to proponowałabym 2 linki do wyboru: 1. link do nowej wiadomości do tego gracza, 2. link do ostatniej konwersacji z danym graczem. Wówczas każdy będzie mógł sobie wpisać, co chce.

No i jeszcze na koniec: zastanawiam się, czy osoba, która uważa komunikację z (byłym) członkiem swojego sojuszu za spam, jest na odpowiednim miejscu jako osoba odpowiedzialna za selekcję graczy.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Powody wyrzucenia z sojuszu

To założyciel lub lider decyduje o tym co się w sojuszu dzieje, to do nich należy sojusz. Jeśli wyrzucają, to mają jakiś powód, zdradzić go mogą w wiadomości prywatnej ale to już ich sprawa. Tak samo jak my możemy sobie wybrać sojusz taki jaki nas interesuje. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry