[Ulepszenie] Powrót do 8 opcji w wioskach

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

c

  • jestem za

    Głosy: 16 51,6%
  • jestem przeciw

    Głosy: 11 35,5%
  • obojętne

    Głosy: 4 12,9%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak sobie gram na najnowszym świecie i tak sobie używam nowych wiosek i brakuje mi w nich jednej rzeczy. Tradycyjnie zaczynamy z 4 możliwościami: 5, 20, 90, 240. W najnowszym rozwiązaniu, po odpowiednim badaniu mamy wyłącznie opcje 2x dłuższe.
Moim skromnym zdaniem fajnie by było, gdyby w tym przypadku powrócić do starego rozwiązania i dać ludziom do wyboru 8 opcji czyli 5, 20, 90, 240 oraz 10, 40, 180, 480. Dlaczego? Był to szerszy wachlarz możliwości a przy okazji wyrównałby dysproporcje między nołlajfami a klikającymi rzadziej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Powrót do 8 opcji w wioskach

głos na nie
opcja wyboru i tak nic nie zmienia, jak kogoś nie ma pół dnia to co mu da wybór między 4 a 8h? - nic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powrót do 8 opcji w wioskach

głos na nie
opcja wyboru i tak nic nie zmienia, jak kogoś nie ma pół dnia to co mu da wybór między 4 a 8h? - nic
jak go nie ma tyle czasu to raczej kliknie 8. gorzej z tymi, którzy kręcą się powiedzmy 5h poza domem. wtedy lepiej byłoby mieć opcję 4h a potem przez kolejne cisnąć te mniejsze opcje czasowe niż klikać 8h lub 3h
 
Odp: Powrót do 8 opcji w wioskach

jak go nie ma tyle czasu to raczej kliknie 8. gorzej z tymi, którzy kręcą się powiedzmy 5h poza domem. wtedy lepiej byłoby mieć opcję 4h a potem przez kolejne cisnąć te mniejsze opcje czasowe niż klikać 8h lub 3h


Tyle, ze różnice między trzema ,a czterema godzinami są minimalne jeśli chodzi o zbiór surowców bez farmienia co 10 minut niczego porządnego się nie zbuduje.
Jesteś znów niebieski powinieneś to wiedzieć
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Dałem na nie.
 

DeletedUser5

Guest
Aktualnie nie ma w planach powrotu do 8 opcji w wioskach, dlatego odrzucam propozycję.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry