1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Powrót do 8 opcji w wioskach

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika Kurczak Dozymetryczny, 11. Lut 2016.

?

c

1. jestem za

16 głos(ów)
    51,6%
  2. jestem przeciw

11 głos(ów)
    35,5%
  3. obojętne

4 głos(ów)
    12,9%
  1. Tak sobie gram na najnowszym świecie i tak sobie używam nowych wiosek i brakuje mi w nich jednej rzeczy. Tradycyjnie zaczynamy z 4 możliwościami: 5, 20, 90, 240. W najnowszym rozwiązaniu, po odpowiednim badaniu mamy wyłącznie opcje 2x dłuższe.
    Moim skromnym zdaniem fajnie by było, gdyby w tym przypadku powrócić do starego rozwiązania i dać ludziom do wyboru 8 opcji czyli 5, 20, 90, 240 oraz 10, 40, 180, 480. Dlaczego? Był to szerszy wachlarz możliwości a przy okazji wyrównałby dysproporcje między nołlajfami a klikającymi rzadziej.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3. Cze 2017
  2. *El Gato*

*El Gato*

Odp: Powrót do 8 opcji w wioskach

głos na nie
    opcja wyboru i tak nic nie zmienia, jak kogoś nie ma pół dnia to co mu da wybór między 4 a 8h? - nic

3. Odp: Powrót do 8 opcji w wioskach

jak go nie ma tyle czasu to raczej kliknie 8. gorzej z tymi, którzy kręcą się powiedzmy 5h poza domem. wtedy lepiej byłoby mieć opcję 4h a potem przez kolejne cisnąć te mniejsze opcje czasowe niż klikać 8h lub 3h

4. OsZczepCS

OsZczepCS

Odp: Powrót do 8 opcji w wioskach

Tyle, ze różnice między trzema ,a czterema godzinami są minimalne jeśli chodzi o zbiór surowców bez farmienia co 10 minut niczego porządnego się nie zbuduje.
    Jesteś znów niebieski powinieneś to wiedzieć[​IMG]

Dałem na nie.

5. Shannqa

Shannqa

Aktualnie nie ma w planach powrotu do 8 opcji w wioskach, dlatego odrzucam propozycję.

6. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.

Do góry