poziomy budynków specjalnych.

  • Rozpoczynający wątek Mateusz.7
  • Data rozpoczęcia

fajna czy głupia propozycja?

  • fajny pomysł

    Głosy: 12 29,3%
  • głupi pomysł

    Głosy: 22 53,7%
  • obojętne

    Głosy: 7 17,1%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mój pomysł to podniesienie poziomów budynków specjalnych do 3 poziomu.

wieża:
pierwsz poziom 10%

drugi poziom 15%

trzeci poziom 20%

boski posąg:

1 poziom daje tyle łaski co 5 kolejnych poziomów świątyni

2 poziom daje tyle łaski co 8 kolejnych poziomów świątyni

3 poziom daje tyle łaski co 10 kolejnych poziomów świątyni

wyrocznia zostaje na pierwszym poziomie.

itd........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wiesz, zagłosuję, ale najpierw opisz zmiany w tych WSZYSTKICH specjalych budynkach a nie tylko Wieża I posąg...
 

DeletedUser

Guest
Pomysł, hymmm.... beznadziejny. Mając wieżę 20% do obrony, gra stanie się dla agresorów trudna, a dla obrońców... łatwa :)
 

DeletedUser

Guest
Większość głosów jest przeciwna temu, że to "fajny pomysł"... to się nie sprawdzi
 

DeletedUser

Guest
Bezsensowny pomysł...
Te budynki między innymi dlatego są specjalne, że nie da się ich rozbudować:mad:
Po za tym jak wytłumaczysz to zdanie:
wyrocznia zostaje na pierwszym poziomie.
DLACZEGO inne budynki mają być rozbudowane a wyrocznia nie???
Nie musisz mi odpowiadać, że to by nic nie dawało bo to wie każdy:p, ale dlaczego inne budynki mogą być faworyzowane:confused:
 

DeletedUser

Guest
1. pomysł niedopracowany (np ilu ludzi potrzebowałyby kolejne poziomy?)
2. jak poziomować to wszystko.
3. wieża i tak daje spory bonus. po co więcej? podobnie posąg.

na nie.
 

DeletedUser

Guest
Bezsensowny pomysł...
Te budynki między innymi dlatego są specjalne, że nie da się ich rozbudować:mad:
Po za tym jak wytłumaczysz to zdanie:

DLACZEGO inne budynki mają być rozbudowane a wyrocznia nie???
Nie musisz mi odpowiadać, że to by nic nie dawało bo to wie każdy:p, ale dlaczego inne budynki mogą być faworyzowane:confused:

na wyższych poziomach wyroczni można by było jeszcze zwiększyć trudność szpiegowania, coś jak "kryptografia" ;p
 

DeletedUser

Guest
Ale wyrocznia (w grepolis)nie służy do zwiększenia trudności szpiegowania, tylko do poinformowania, że szpieg był. Więc co chcesz zwiększyć prawdopodobieństwo poinformowania które i tak wynosi 100% ?:p
 

DeletedUser

Guest
ale można by było dodać tą funkcję też wyroczni gdyby ten pomysł przeszedł.. bo i tak myślę że wyrocznia jest najgorszym budynkiem specjalnym.. mi ona jest nie potrzebna jak mam napakowane po około 500k srebra w większości wiosek.. skoro dajmy na to do kapitana dało się dodać to , że oprócz 20% mocniejszej floty dodano x2 większą szybkość handlowania to dlaczego tutaj nie można tego dodać ? na początku bodaj kapitan nie miał szybszych handlów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mysle że pomysł miasz fainy tylko gorzei z przelaniem tego na papier , wystarczy że go dopracujesz tak rzeby wszyscy zrozumieli oco kaman i mógłby mieć szanse powodzenia zreszta nie wszystkie wielkie projekty wynalazców odrazu spotkały się ze wszechobecną aprobatą .
 

DeletedUser

Guest
No nie wiem, pomysł się wydaje dobry, ale np. z tą wieżą. Za duży bonus by był
 

DeletedUser

Guest
glupi glupi i jeszcze raz glupi ten pomysl ...
moze odrazu 50% do ochrony?
 

DeletedUser1608

Guest
ta nie wyobrażam sobie atakować kogoś, który ma 20 % lub więcej obrony od wieży, do tego 25 mur, falanga, premium? i czary. Gracz z malutkim deff rozwalał by wielkie armie. I tak są spore straty przy 10 % od wieży i murze 25... oczywiście na nie.
 

DeletedUser

Guest
ja zaatakowałem gościa 300 armią, on miał mur na 23 i wierzę, 5 hopkami zabił mi 11 hopków, 6 procarzy i 3 kawalerzystów co by było, gdyby miał wierzę na 2?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
moze i jest cos w tych poziomach

powidzmy ze wieza na 3 poziomie dawalaby 10 pocent zrobic tak z kazdym budynkiem

co do wyroczni
1 poziom info ze szpieg byl
2 poziom ulatwienie lub utrudnienie szpiegowania
3 info ze szpieg zostal wyslany na nasze miasto

w teatrze mozna by dostawac wiecej pkt kultury za przedstawienia po zwiekszeniu poziomu

a co do kosztu budynku to kazdy poziom kosztowal by porownywalnie niz teraz tylko zmniejszyl bym ilosc ludnosci powiedzmy do 40 za poziom
 

DeletedUser

Guest
Na NIE

Wg.Mnie budynki specjalne nie po to są specjalne żeby można było je rozbudowywać na jeszcze bardziej specjalne...
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Nie ma potrzeby wprowadzania tego typu dodatków, ponieważ w wersji 2.0 dostępni są zarówno nowi bogowie jak i nowe technologie do zbadania. Wymienione dodatki wystarczająco urozmaicają grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry