[Ulepszenie] Pozytywna reputacja

Czy jesteś za zmianą reputacji?


  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak wiecie dajemy reputację na 2 części:

- pozytywna
- negatywna

W negatywnej części reputacji musimy dać powód dania minusa. Chciałbym tak samo zrobić z plusami. Trzeba by było dawać powód (od tej pory) :cool: I jak?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Pozytywna reputacja

W sumie nie przeszkodzi ps .dodaj ankiete
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pozytywna reputacja

Według mnie na nie, ponieważ jak dostajesz punkt, to pokazuje Ci za jaki post go dostajesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pozytywna reputacja

Nie za przyjaźń, ale za to, że według kogoś napisaliśmy coś istotnego, fajnego, cennego itp.
Glos na nie.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Pozytywna reputacja

Głos na nie, według mnie obecna reputacja jest dobra, poza tym że jej ikona mogłaby być bardziej widoczna. Obowiązek dodania komentarza myślę że tylko zniechęci innych graczy do dodawania reputacji, większość po prostu nie chce nic pisać. Jeśli ktoś chce dodać za przyjaźń to komentarz tego nie zmieni równie dobrze możne tam wpisać nic nieznaczący tekst.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pozytywna reputacja

Zgodzę się z Achillesem i dam głos na NIE :) Jeśli nadal chcemy sobie dawać przyjacielską reputację to np. Gracz A wyśle do Gracza B tekst "blablabla" i doda mu reputację :) Niesprecyzowałeś tej propozycji do końca.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Pozytywna reputacja

Na nie. Jeśli dostaniemy ocenę, pisze nam wyraźnie od kogo i za jaki post/w jakim temacie. Powód dodaję czasami, gdy post był bardzo dobry :) Więc na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pozytywna reputacja

Jestem na nie, wystarczy, że ktoś będzie chciał się zemścić na kimś za sytuację w grze, to znajdzie byle jaki powó choćby np. za użycie słowa "kurcze" lub podniesionego tonu głosu, ocena takich "powodów" byłaby też oczywiście subiektywna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry