Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

Jaka prędkość będzie dla Ciebie najlepsza na nastepny świat z nowym systemem podboju?

  • 2/2/2

    Głosy: 21 11,5%
  • 3/2/3

    Głosy: 0 0,0%
  • 3/3/3

    Głosy: 24 13,1%
  • 4/3/3

    Głosy: 5 2,7%
  • 4/4/4

    Głosy: 125 68,3%
  • 3/4/4

    Głosy: 8 4,4%

  • W sumie głosujących
    183
Status
Zamknięty.
Jak podaje źródło Wikipedia okres lęgowy żółwi w Polsce przypada na przełom maja i czerwca.
Wypuszczenie żółwia w okresie jesiennym może spowodować zaburzenia w ekosystemie a także przyczynić się pośrednio do wybuchu nie kontrolowanej agresji, buntów i zamieszek u gatunku homo sapiens.

Ja wiem co mówię. Miałem mocne dwa z biologii.
Z doświadczenia wiemy że inno uwielbia zaskakiwać nas swoimi doświadczeniami biologicznymi i próbami zaburzenia cyklu natury ;)

Miejmy nadzieję że zakończyli już swój program naukowy bo żółwie stały się ostatnio mało atrakcyjne...

Viva Leito naczelny dyrektor grepopudelka!
 
witam zmienilem zdanie

1/2/2 morale aktywne bonus nocny 22-8 rano zakończenie dominacja i pierwsze miasto z wieczną ochroną. Dodatkowa prośba o opcję aktywacji urlopu w dowolnym momencie, bez 48h czasu na aktywacje, żeby w razie ataków spać spokojnie.
Popieram gracza Agressive na taki serwer może okazać się bardzo popularny. Jeszcze do tego proponuję czas budowy budynków wydłużony o połowę jako weekendowe bonusy.

No i oczywiście proponuje aby ograniczyć limit członków sojuszu do 5. Wbiję z rodzeństwem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry