Prędkość świata Omikron

  • Rozpoczynający wątek Szogun92
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości świata Omikron do 3x ?

  • Tak

    Głosy: 10 45,5%
  • Nie

    Głosy: 11 50,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak zapewne wielu z was uważa, prędkość świata Omikron powinna się zwiększyć, nie chodzi o zmianę na SuperSpeed ale o podniesienie jej chociaż do 3x, dużo osób twierdzi również że powinno zostać tak jak jest więc uważam że warto ten temat przedyskutować.
Osobiście jestem za zwiększeniem prędkości choćby dlatego aby Omikron nie był dokładną kopią świata KSI, myślę że wzrosło by wtedy zainteresowanie co oznacza większą ilość graczy a co za tym idzie zysk dla Administracji (którą jak widzę ciężko przekonać do jakichkolwiek zmian) w postaci większej ilości kupowanego złota :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem ZA. To bardzo dobry pomysł. Większość doświadczonych graczy z Ksi nie chce grać na Omikronie bo to kopia swojego poprzedniego świata. Prędkość na x3 można wprowadzić na 1 lipca i będzie ok.
 

DeletedUser

Guest
Wątpię, żeby wprowadzona była aż taka zmiana.
Opis świata był dostępny parę dni przed startem, jeśli komuś się nie podoba to po co zaczynał grać?
Nic tylko czekać na następny a nie zmieniać parametry istniejącego.
Dlaczego wyszła kopia Ksi? Bo najwidoczniej tam już zabrakło miejsc.
 

DeletedUser

Guest
Świat wyszedł na takich a nie innych ustawieniach. Zaakceptowaliście grę na nich. Jeszcze się nie zdarzyło by zmieniać tego typu ustawienia świata.

Ja chciałbym aby Omikron miał stary system podboju, bo wielu graczom się podoba. Ale co z tego? Jest świat z nowym i dla mnie i dla tych kilku tysięcy graczy nikt tego nie zmieni.

co do kopii - na kopie alfy wygląda mi gamma i lambda (tyle że ta druga ma nowy system podboju). beta ma jeszcze więcej kopii i póki co nikt się nie skarży. Chcesz szybszego świata, to poczekaj. Może takowy się kiedyś pojawi.
 

DeletedUser

Guest
Sprawdzałem na Wiki Grepolis i będzie nowy Śiwat "Pi" więc może go dać na prędkość x3 lub x4
 

DeletedUser

Guest
Dałem na NIE.
Ponieważ:
Po co ma być 1 świat z prędkością x3 czy x4, skoro można by było zrobić 2 światy szybkie, np. prędkość była by x10.
 

DeletedUser77

Guest
Nie ma możliwości zmiany szybkości świata Omikron.
Kamil (yetj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry