Praca inżynierska/ Wsparcie społeczności graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26668
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26668

Guest
Odrazu zaznaczam że zgodnie z regulaminem:
§5. Na całym forum dozwolone są jedynie linki, które nie mają na celu reklamowania czegokolwiek ani czerpania korzyści materialnych przez użytkownika forum. Linki referencyjne mogą odnosić się tylko do produktów InnoGames.

Nie reklamuje tu czegokolwiek, nie czerpie korzyści materialnych (co najwyżej korzyści informacyjne), link nie jest referencyjny ponieważ po wejściu nie otrzymuje żadnych bonusów :)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Witam. Jestem studentem IV kierunku Inżynierii. Niedługo czeka mnie batalia z obroną pracy na którą składa się ankieta dotycząca aspektów bezpieczeństwa w grach komputerowych. Grepolis jest jedną z nich więc wy jako gracze najlepiej będziecie mogli odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania z zakresu bezpieczeństwa w grach, mikropłatnościach itp.
Ankieta jest całkowicie Anonimowa i posłuży mi tylko w celu napisania pracy inżynierskiej
https://docs.google.com/forms/d/e/1...VSAHvPt9j0uUcQ5LbsZvfZHw/viewform?usp=sf_link
Pozdrawiam
Arkadiusz
WeedBless, KingOfTheNord :)
 

DeletedUser15508

Guest
Z tego, co czytam autor liczył na udział w ankiecie graczy, ale pomińmy szczegóły xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry