Prace Toxi'ego

Status
Zamknięty.
Witam
Od jakiegoś czasu bawię się w tworzenie grafik. Robię avatary, sygnaturki, bannery itp. Nigdy nikomu sie owymi nie chwaliłem, a może powinienem? Zobaczcie je i oceńcie;)

trlolo.jpg

oszczep.jpg

sygnaturkao.jpg

toxipodpis2.jpg

beznazwy1lfc.png

bartekxd.jpg

sitelogod.jpg

beznazwy1ax.png
(Fame to logalna damska kapela. Koleżanki poprosiły mnie o zrobinie dla nich loga tak więc zrobiłem. Spodobało się i przyjęło ;)
beznazwy1ir.jpg


No i oczywiście sygnaturka
ll
ll
\ /
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prace Toxi'ego

super :) a mógł byś mi zaproponować jakiś fajny podpis bo nie mam weny jaki zrobić

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no i jeszcze powiedz w czym robisz ?
 
Odp: Prace Toxi'ego

super :) a mógł byś mi zaproponować jakiś fajny podpis bo nie mam weny jaki zrobić

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no i jeszcze powiedz w czym robisz ?

Ja zawsze robię to co sobie wyobrażam i pozwalają mi umiejętności. Na bierząco je uzupełniam poradnikami z neta i własnymi pomysłami. Jednak jak byś powiedział jaki podpis Ci się widzi to mógłbym coś zrobić a pracuje w PS CS6
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prace Toxi'ego

hehe pomyśle nad tym :)
a możesz mi porównać czy są jakieś znaczne różnice między ps cs 5 a 6 ?
 
Odp: Prace Toxi'ego

- po pierwsze więcej opcji
- po drugie masz pewność, że wszystkie pluginy, pędzle GMki etc, które ściągniesz zainstalują się na 100%.
- no i oczywiście świadomość, że jak pojawi się kolejna, nowsza wersja, będziesz już wiedział mniej więcej, czego oczekiwać.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Prace Toxi'ego

Robisz może loga sojuszy do gry?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Prace Toxi'ego

A co byś chciała młodszy moderatorze: )?

Eeee no już się inaczej do mnie odzywasz co? :D

Wprawdzie na Heraklionie się kasuję, ale widziałam, że przybyłeś na Ateny, to tam się dogadamy.

Chcę mój nick - taki podobny do tego Fame.
Ale nie czerwony :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry