Prawda o Shadow Of Death

  • Rozpoczynający wątek Rikimaru-95
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hehe uśmiałem się gdy zobaczyłem profil gracza xXKainXx niech sobie każdy zobaczy co Shadow ma do zaoferowania.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

szkoda że w profilu nie ma "lubię to" :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Nom jak z nim pisałem na Pw to napisał że znowu wstawi kolejne raporty bo ktoś teraz kolona wysłał w bonusie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Dzisiaj o 22 będą wklejone nowe raporty z nieudanych ataków. Podobno nawet biremami atakowali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Raporty już są miłego oglądania i śmiania się :)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

a mnie smiesza ludzie ktorzy zaczaja sie gdzies na koncu swiata i zgrywaja super graczy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

To ocena pozytywna czy negatywna bo nie napisałeś ą,ę i nie wiem jak to zinterpretować :p
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

raczej negatywna ;p
hubal nie zrozumiałeś przesłania , faktem jest że shadow ciśnie na masę bo po tym co pokazaliście podkręcając mi licznik z atakami do około 260 jako jedyny przebiłeś się ogniami a to dlatego że była to 5 nad ranem a twoje ataki płynęły 30h więc nie spodziewałem się niczego więcej jak kilkudziesięciu ogni ,stało ponad 500 birem i to było najsłabiej obstawione miasto a mam ich ponad 30 , oczywiście macie paru dobrych graczy ale żenujące są ataki biremami od gracza ppablo0525 albo Athenais jak się zdenerwuje po zatopieniu jej kilkudziesięciu ogni to wstając rano puszcza ataki które dochodzą do celu o 6:56 , zamiast zaczekać 4 minuty na koniec bonusu i ta wasza gwiazda jest w sojuszu głównym chyba tylko dlatego że nabija kulturki na byle czym i byle jak , ja oczywiście bardzo się cieszę że tacy gracze mnie atakują bo niewielkim kosztem zyskuję sporo pochodów , przykładów mógłbym podać jeszcze kilka ale myślę że te dwa wystarczą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Suchy raporty będą umieszczone wieczorem znowu i kolejne zabawy. Zobaczycie w następnym odcinku jak gracz syria3 niby 36 lat a pisze jak 10 latek i innych. Shadow Of Death II nawet przyjęła pakt z nami o 22 bo ich dyplomata nie czyta forum i myślał że naprawdę powstać 3 sojusz Shadow :)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

przynajmniej forum ożyło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Profil został uaktualniony tym razem z nieco innego frontu raporty które zamieścił nam dzisiejszy gość. Zapraszam do czytania i śmiania się :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Trochę to morale na tym serwie blokuje aktywniejszych graczy. Ci co mają taki ubaw z tych ataków, to naprawdę nie byli jeszcze w złej sytuacji. :) Niby się śmieją, bo wiedzą, że nie są tak naprawdę zagrożeni...

Ps. Choć naprawdę, niektórzy gracze nawet z Shadow - powinni się zastanowić czym się atakuje...

Ps2. Rikimaru-95 zachowujesz się, tak jakbyś był *Adaśko*. Ale jeśli liczba 95 to Twój rocznik, to już się nie dziwię Twojego postępowania.. :rolleyes:

Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Trochę to morale na tym serwie blokuje aktywniejszych graczy. Ci co mają taki ubaw z tych ataków, to naprawdę nie byli jeszcze w złej sytuacji. :) Niby się śmieją, bo wiedzą, że nie są tak naprawdę zagrożeni...

Ps. Choć naprawdę, niektórzy gracze nawet z Shadow - powinni się zastanowić czym się atakuje...

Ps2. Rikimaru-95 zachowujesz się, tak jakbyś był *Adaśko*. Ale jeśli liczba 95 to Twój rocznik, to już się nie dziwię Twojego postępowania.. :rolleyes:

Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry.



Hmmmm ja byłem ciągle atakowany na tym serwie więc się śmieje z uzasadnieniem.

W sumie *Adaśko* nie znałem tylko wiem że był dobrym graczem skoro tylko jak dostał bana go przejęli. Morale są po to by tacy gracze top 1 nie przejmowali gracza który ma 1 miasto i 10tyś pkt. To chroni tych graczy. Więc to dobre rozwiązanie.

Tak 95 to mój rocznik gdyby nie był mój to bym nie pisał tego -95 przy nicku.

Ciekawe jest tylko że kilku od was graczy się nabija z tych którzy widnieją na moim profilu. Dyplomata w Shadow Of Death II nawet nie wie co się dzieję skoro przyjął pakt dopiero musiałem napisać graczowi że robimy sobie jaja i nie chcemy z nimi paktu.....
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

zauważyłem że shadow i potworni rebelianci poczuli do siebie sympatię , czyżby fuzja w niedługim czasie? od wroga do przyjaciela droga daleka a jednak ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

zauważyłem że shadow i potworni rebelianci poczuli do siebie sympatię , czyżby fuzja w niedługim czasie? od wroga do przyjaciela droga daleka a jednak ;)


No już nawet wspólne akcje prowadza a jeszcze w czwartek byli zaciekłymi wrogami co dla mnie osobiście jest śmieszne teraz to chyba pozostanie tylko budowa domków albo wojna z luzakami bo nikogo w okolicy nie ma do bicia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Już się kolonizują na swoich wyspach więc wątpię by jakieś pakty zerwali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Każdy kij ma dwa końce:) mnie osobiście śmieszą gracze tacy jak xXKainXx szkoda że po przeskanowaniu okazało się że prawie każda wioska to def wiec w jego przypadku rzeczywiście lepiej jest robić dużo szumu i prowokować żeby go ktoś zaatakował bo tylko tyle może żałosne to ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

W połowie miast mam off a ten deff co widzicie to są sojusznicy lub jak uważacie (moje inne konta) których nie mam tylko musicie na coś zwalić wasze nieudolne ataki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Człowieku przeskanowane miałeś każde miasteczko i kogo ty z siebie robisz zero ofa pierw się naśmiewałeś że wysyłamy po 1k skan a później jak już ci prześwietliliśmy miasta to napisałeś że skoro już pozwoliłeś nam przeskanować to możemy cie zakatować śmiech na sali , nie ty decydujesz kto cie i kiedy zatakuje a prowokowanie gadką.. wybacz słaby poziom reprezentujesz gdybyś był taki kozak za jakiego sie masz to zamiast pisać jak małe dziecko które wyzywa innych bo tyle potrafi byś sam atakował ..

btw twoi byli sprzymierzeńcy z macedonii stracili 3 miasta wczoraj i swojego klona szkoda że tam nie pokazałeś swoich umiejętności w grze i że o tym nie wspomniałeś na swoim profilu skoro taki wygadany już jesteś no ale to pewnie miało się nie wydać :)
 
Do góry