Prawda o Shadow Of Death

  • Rozpoczynający wątek Rikimaru-95
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

A i jeszcze jedno jesteś tu tak samo mało wiarygodny jak na swoim profilu Bo nie trudno się domyślić że ty to xXKainXx mimo iż na początku wklejałeś coś innego nam tu ,ale pewnie zaraz napiszesz że to też my sobie wymyśliliśmy lub masz rozdwojoną jaźnie jak widać profil to za mało trzeba więcej szumu narobić <skoro ma sie sam def ;)

Hehe uśmiałem się gdy zobaczyłem profil gracza xXKainXx niech sobie każdy zobaczy co Shadow ma do zaoferowania.
Nom jak z nim pisałem na Pw to napisał że znowu wstawi kolejne raporty bo ktoś teraz kolona wysłał w bonusie :p
W połowie miast mam off a ten deff co widzicie to są sojusznicy lub jak uważacie (moje inne konta) których nie mam tylko musicie na coś zwalić wasze nieudolne ataki.

robisz z ludzi kretynów ,lecz jak widać sam już się gubisz w swoich kłamstwach wiec cały ten twój temat to ściema i kolejne rozpaczliwe wołanie żeby ktoś twój def odwiedził no bo tak to nudno ciągle srebro do jaskiń chować :D
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

W połowie miast mam off a ten deff co widzicie to są sojusznicy lub jak uważacie (moje inne konta) których nie mam tylko musicie na coś zwalić wasze nieudolne ataki.

Hmmm, najwidoczniej Twoi sojusznicy mają niebywałe zdolności przesyłania Ci defa lądowego chyba samolotem, bo w sporej ilości miast to widziałam def zupełnie niemobilny - bez transporterów...

Miałam się nie udzielać w tym temacie, bo mnie sprowokować jest bardzo trudno i nie daje się wciągnąć w zbędne gadki... Jednak jestem ciekawa jak wytłumaczysz ten def lądowy bez transporterów :))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Sam miast na wyspach nie mam więc można sobie popatrzeć obok kto mi wysłał a kto nie. Chociaż w niektórych bez transportowców jest mój deff tylko dorobię wszędzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

chlopcze nie rozsmieszaj mnie. Trzesiesz sie az milo, w kazdym miescie po 500 Branderów.
Zaraz bedziesz zaprzeczal? mam to w raportach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Lepiej można zapytać gdzie twoje ognie :) Nie tylko ja buduję brandery. Według was xXKalix i xKadafix i 123andrzej123 to moje konta. I oni też budują brandery. Może dlatego tak myślicie....... Wiem tylko że jestem nietykalny na m43 :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

No tak Suchy i jego banda co lubią się bronić i podkręcać atmoswere głupimi tekstami :) drogie dzieci... ja grałem chwile z Wami ale ani jednej akcji nie było przeprowadzonej na moją osobę ;) parokrotnie pomagałem Ziperze i potopiliśmy Wam taką ilość łodzi że naprawdę dawno tak się świetnie nie bawiłem... Szkoda że zabrakło mi czasu bo chętnie bym Was zobaczy jak ATAKUJECIE a nie siedzicie w swoich bunkrach ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Lepiej można zapytać gdzie twoje ognie :) Nie tylko ja buduję brandery. Według was xXKalix i xKadafix i 123andrzej123 to moje konta. I oni też budują brandery. Może dlatego tak myślicie....... Wiem tylko że jestem nietykalny na m43 :p
widzisz potwierdzasz moje słowa M43 to jest wszystko na co Cię stać :) milego bunkrowania się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

m53 i m52 też tam jestem więc m43 to nie moje ograniczenie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

hmm
ten temat zaczyna ..odbiegać od tematu..:D
oglądałem profil tego kolegi z ataków shadows....., przyznam ze niektóre wpisy są delikatnie mówiąc żenujące.., dla mnie przykre, ponieważ wymieniony sojusz połączył swoje siły z Tęczowymi Misiami oraz Walkiria, tylko po to aby nas zniszczyć...:)
teraz do tej koalicji ze tak powiem, dołączyli również Luzaki.., w głównej mierze ludzie z DH którym wcześniej niejednokrotnie ratowaliśmy tyłki, ale to mały szczegół..:)
W każdym razie, nie sadze aby top1 sojusz był tak mierny jak mówisz kolego, a jak w każdym sojuszu i tam z pewnością są lepsi i gorsi gracze, no w każdym razie mam taka nadzieje :)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

No tak Suchy i jego banda co lubią się bronić i podkręcać atmoswere głupimi tekstami :) drogie dzieci... ja grałem chwile z Wami ale ani jednej akcji nie było przeprowadzonej na moją osobę ;) parokrotnie pomagałem Ziperze i potopiliśmy Wam taką ilość łodzi że naprawdę dawno tak się świetnie nie bawiłem... Szkoda że zabrakło mi czasu bo chętnie bym Was zobaczy jak ATAKUJECIE a nie siedzicie w swoich bunkrach ;)
Jaka moja banda ? Jeszcze nie było tu wpisu nikogo ode mnie z sojuszu ale miło że wróciłeś , będzie przynajmniej co robić... ostatnio dla was wyzwaniem jest 06 Mortal Kombat i nawet całym sojuszem nie potraficie go zdobyć , próbujecie atakować miasta obok i też nic , jesteście tak przewidywalni że wsparcia wchodzą sekundę przed kolonem niestety mimo waszych ataków 2 sekundy przed i tak się nie przedarliście ... czyli wsparcia nie były potrzebne , czyżby wielkie shadow miało za małą siłę rażenia? Mam nadzieję że nas nauczysz jak grać a jak będziesz pchał kolony to potem nie będziesz pisał kolegom że neta ci odłączyli i zeby wsparcia cofali ;)
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

hmm
ten temat zaczyna ..odbiegać od tematu..:D
oglądałem profil tego kolegi z ataków shadows....., przyznam ze niektóre wpisy są delikatnie mówiąc żenujące.., dla mnie przykre, ponieważ wymieniony sojusz połączył swoje siły z Tęczowymi Misiami oraz Walkiria, tylko po to aby nas zniszczyć...:)
teraz do tej koalicji ze tak powiem, dołączyli również Luzaki.., w głównej mierze ludzie z DH którym wcześniej niejednokrotnie ratowaliśmy tyłki, ale to mały szczegół..:)
W każdym razie, nie sadze aby top1 sojusz był tak mierny jak mówisz kolego, a jak w każdym sojuszu i tam z pewnością są lepsi i gorsi gracze, no w każdym razie mam taka nadzieje :)

Co do paktów - nie jest prawdą, że nasz sojusz pozawierał pakty przeciw Wam. Z Luzakami gramy wspólnie od początku świata Pi i odkąd nasze sojusze powstały, tak, że nic zawierać nie musieliśmy, bo pakt, był, jest i będzie. Z Misiami również pakt mamy od bardzo dawna...

P.S.
Co do niektórych poprzednich wiadomości:
Powiem tak - w każdym sojuszu grają gracze doświadczeni i początkujący, którzy się dopiero uczą...wyśmiewanie się z ataków itp. dla mnie osobiście jest żenujące. My nie wstawiamy ataków na nas samym offem bez ogni itp., bo po co...Ponadto bez specjalnego wysiłku sama nasza akademia radzi sobie z Macedonią, więc po co główny sojusz ma sobie nimi zawracać głowę, jeżeli nie jest to konieczne...Uważam, ze takie niepotrzebne "kłapanie jadaczką" , wyśmiewanie, próba zdyskredytowania to oznaka słabości i jedyna linia obrony. Jeżeli w walce nie można się popisać, to przecież zawsze na forum swoje mądrości można pokazać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Heh to czemu Shadow cały czas atakuję a podobno nie pomaga akademii??? Teraz zobaczymy czy jakieś miasto przejmiecie jak ja teraz będę ich wspierał.
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Heh to czemu Shadow cały czas atakuję a podobno nie pomaga akademii??? Teraz zobaczymy czy jakieś miasto przejmiecie jak ja teraz będę ich wspierał.


Jak mają ochotę to atakują, wszakże to jest gra i każdy ma prawo się zabawić jeżeli tylko ma ochotę...:)
Z Twoich słów można wywnioskować, że jesteś jakimś niepokonanym guru na grepolu, a dzięki Twojej imponującej ilości miast nikt na tym świecie nie ma z Tobą szans...Trochę pokory kolego...Mniej słów- więcej czynów...
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

I napiszę jeszcze tylko kilka słów do Ciebie Rikimaru-95, czy xXkainxX
W większości sojuszy na każdym świecie są gracze godni naśladowania tzw. "Perełki" - ambitni, waleczni, z kulturą i zmysłem strategicznym, którzy wykazują się w walce, a nie bezużytecznymi pyskówkami na forum oraz dziwnym wywyższaniem się typu" jaki jestem ważny...nie pokonacie mnie...jaki jestem wspaniały" . I im się należy szacunek.
Ty z kolei tak jak i ja - należymy do przeciętnych graczy z tą różnicą, że ja tego nie kryję i gram fer. A Ty udajesz kogoś kim nie jesteś. Jedyne na co Cię stać to kradzież logo innego sojuszu i podszywanie się pod niego, zakładanie śmiesznych tematów, wypisywanie w swoim profilu prowokujących bzdetów. Widać Twoja gra na tym tylko polega, na śmiesznych "szczeniackich zagrywkach'. Niestety ten typ gry nie wzbudza szacunku u większości graczy. Ja szanuję wielu moich wrogów, bo na to zasługują, ale Ciebie nie - bo Twoja postawa na to nie zasługuje..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

grasz fair ? a co robił twój kret u nas w sojuszu ? granie uczciwie to nie domena shadows, nikt na pi nie gra uczciwie i grac nie będzie wygra ten kto więcej przekrętów zrobi i jak na razie Luzaki w tym są najlepsi potem wy, Skoro mówisz ze w sojuszu są lepsi i gorsi to czemu ci gorsi są w głównym sojuszu skoro posiadacie akademie ? w takim razie nie chce nawet myśleć jakie nooby sa w akademia skoro osoby z głównego sojuszu atakują biremami, nie macie u siebie graczy którzy mają doświadczenie (poza Hasse bo on grał na innych światach) w grepolis, to samo luzaki, zapisaliście sie na PI jako nooby i udajecie wielkich graczy. Dopiero kiedy czołówka będzie walczyć ze soba okaże sie kto jest dobry a kto nie a poki co wielkie sojusze bija male bo wygrywają liczebnością a nie umiejętnościami to tyle, po prostu Messi sie pogrążasz i w grze i w wypowiedziach
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

To ja się wypowiem na temat SHADOW ;) Jest tam paru dobrych graczy np kwazi29 , zipera80 mimo że ich za bardzo nie lubię to szanuję bo posiadają umiejętności w tej grze których niejeden gracz mógłby im pozazdrościć , niestety polityka wewnętrzna tego sojuszu jest taka że wszystko kręci się wokół ich własnej topki , reszta graczy w sojuszu jest na usługach tych największych , u mnie w sojuszu jest wręcz przeciwnie , dbamy o tych najmniejszych i pilnujemy ich na każdym kroku , doradzamy jak trzeba i uczymy jak grać w grupie z innymi graczami.Szkółką kieruje gracz który organizuje im wspólne akcje oceniając ich i wskazując błędy... Sami gracze shadow piszą mi że mają dosyć własnego sojuszu i panujących tam zasad więc chyba coś jest nie tak z tym sojuszem.Ostatnio ktoś z SHADOW z tych tzw maluchów wysłał kolona na Pijackie Mordy , kolon płynął 18h i z tego co wiem mimo próśb o ataki i wsparcia nikt z tego sojuszu nie pomógł a dlaczego to chyba można się już samemu domyślić... Mesi może czas na jakieś zmiany bo prędzej czy później nadejdzie taki dzień że koledzy z sojuszu powbijają wam kolony , pamiętajmy że to tylko gra i trzeba mieć szacunek do każdego gracza...
Ps-Dla mnie nie jesteście wrogami tylko przeciwnikami a im jesteście lepsi tym bardziej się z tego cieszę , zresztą nie tylko ja tak uważam w Oligarchii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Co do postu Roberto:D:D
Nie nie mieliśmy u Was żadnego kreta, bardzo się pomyliłeś. Wiem o kogo Ci chodzi, tyle, ze ta osoba nie przekazywała nam żadnego info, bo po co...Nie korzystam z usług kretów w przeciwieństwie do Ciebie, bo chyba nie ma sojuszu na Pi w których ich nie miałeś...:) Wytykasz Luzakom i nam, a sam swoich matactw nie widzisz? Najbardziej nieuczciwą osoba, obrażającą innych, posługującą się wulgaryzmami i już sama nie wiem ile kontami to jesteś Ty...i nie powinieneś innych oceniać...
Poza tym nawet nie wiesz jacy gracze u nas grają- tylko pod innymi nickami, więc nie wypowiadaj się również na ten temat...

Co do wypowiedzi Suchego...Jestes dobrym graczem i szanuję Cię...
Każdy sojusz ma swoje zasady...piszesz o swojej organizacji sojuszu- to się chwali, że u Was tak jest...i naprawdę nie oceniaj jak jest w innych sojuszach, bo być może jest lepiej... Skoro niektórzy gracze narzekają to przecież mogą odejść...My nikogo na łańcuchu nie trzymamy...a jak widzisz nikt nie odchodzi...
Zadziwia mnie ocenianie przez Was innych...czyżby to chęć dowartościowania samych siebie?
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Mesi droga koleżanko chyba zdajesz sobie sprawę z tego co by było gdyby ci gracze odeszli z waszego sojuszu , rozbiórka w trybie natychmiastowym to pierwsza rzecz która przychodzi mi na myśl ;) Oceniam wypowiedzi waszych graczy bo nie wiem jak naprawdę jest w SHADOW ale skoro kilku z nich w ten sposób myśli o swoim sojuszu to coś w tym jest bo nawet w kłamstwie jest coś z prawdy.Czy Oligarchia się dowartościowuje ? Wątpię bo za 4 dni mija 3 miesiące od momentu gdy mój sojusz ruszył z kopyta (mój powrót z urlopu) :)
Wiesz dlaczego walczę z SHADOW ? Po 1 zaczęliście szpiegować moje miasta a po drugie dostałem pw że morze 54 należy do was i właśnie dlatego udowadniam wam że tak nie jest mimo ze jesteście więksi i lepiej zorganizowani to musicie się porządnie natrudzić żeby nas wykurzyć z tego morza , myślę że nawet heros dom którego specjalnie dla nas sprowadziliście nie pomoże wam w osiągnięciu celu bo jak będzie trzeba to wsadzimy na wyspę graczy co mają po 2 miasta i morale go załatwią ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Co do paktów - nie jest prawdą, że nasz sojusz pozawierał pakty przeciw Wam. Z Luzakami gramy wspólnie od początku świata Pi i odkąd nasze sojusze powstały, tak, że nic zawierać nie musieliśmy, bo pakt, był, jest i będzie. Z Misiami również pakt mamy od bardzo dawna...

P.S.
Co do niektórych poprzednich wiadomości:
Powiem tak - w każdym sojuszu grają gracze doświadczeni i początkujący, którzy się dopiero uczą...wyśmiewanie się z ataków itp. dla mnie osobiście jest żenujące. My nie wstawiamy ataków na nas samym offem bez ogni itp., bo po co...Ponadto bez specjalnego wysiłku sama nasza akademia radzi sobie z Macedonią, więc po co główny sojusz ma sobie nimi zawracać głowę, jeżeli nie jest to konieczne...Uważam, ze takie niepotrzebne "kłapanie jadaczką" , wyśmiewanie, próba zdyskredytowania to oznaka słabości i jedyna linia obrony. Jeżeli w walce nie można się popisać, to przecież zawsze na forum swoje mądrości można pokazać...

Hmm , co do Luzakow , nie wiem, nie będę się spierał, jednak Miski i Walkir-ia..:D, wybacz, kiedy zostaliśmy zmuszeni do wojny z miskami.., a tak zmuszeni przez nich właśnie, atakowali troje naszych tylko dlatego ze byli daleko od sojuszu..., wiec kiedy nas zmusili do wojny, w dwa tygodnie kilkoro z nas było już w ich centrum, tracili wioskę za wioska nawet bez specjalnej obrony, choć to naprawdę dobry sojusz, przyznam ze bylem w pewnym momencie rozczarowany, ale zbaczam z tematu, otóż wtedy mieliście wojnę z miskami, i wiem to od was samych, wiec mi nie mów, ze macie z nimi pakt od dawna..tyle ze po 2 tygodniach naszego działania na M34 z sojuszu posiadającego tam 15 wiosek, nagle powstała 3 siła ponad 100 wiosek, byliście wy, miski i my..., i wtedy nagle pokój z miskami i pakt, to nie przeciw nam??:p, a Walkiria, która powstała z resztek nie dokończonych przez nas kilku sojuszy.., przecież to Wy wciągnęliście ich w wojnę z nami dając pona i obiecując pomoc..to nie jest koalicja przeciw nam??:)
Walkiria jak na razie cierpi z tego powodu najbardziej, maja pecha będąc blisko nas, i znowu, co do szpiegów... wiem ze mieliście, i znowu macie szpiega u nas, o to samo starają się luzaki, mam waszych postów do ludzi w tej sprawie masę na forum, wiec nie mów ze nie korzystacie z usług kreta, bo to kłamstwo w które sama nie wierzysz..:)
KARTEL szanuje każdego PRZECIWNIKA, o wrogach nie może być mowy, to jest gra nie życie, sam osobiście wręcz przyjaźnię się i wymieniam uwagi na temat gry z moimi przeciwnikami, na tym to polega, a im mój przeciwnik jest lepszy tym gra jest ciekawsza, ludzie, opanujcie się, to tylko gra, to nasza rozrywka, zabawa, i odskocznia od szarej rzeczywistości, wiec po co u lich te uszczypliwości i epitety??, nie każdy jest orłem, ja sam uważam się za miernego gracza, i wcale się tego nie wstydzę.
Życzę nam wszystkim, wspanialej zabawy i odrobiny dystansu do gry i naszych własnych umiejętności :)
 
Do góry